PH MOTOGAMA Spółka Jawna

Czy to Twoja firma?

PH MOTOGAMA sp. j. opinie i informacje

Kraków
Motogama Spółka Jawna to firma z tradycjami, która od 1992 roku specjalizuje się w dystrybucji części samochodowych. Nasza działalność opiera się na głębokiej specjalistycznej wiedzy i nienagannej reputacji, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zawsze stawiamy na partnerstwo i uczciwość, co stanowi fundament naszych relacji z klientami. Naszym głównym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji klientów, dlatego oferujemy kompleksową obsługę - od prezentacji oferty, po dostarczenie towaru wprost do firmy klienta.

Współpraca z czołowymi producentami na rynku motoryzacyjnym pozwala nam na utrzymanie konkurencyjnych cen oraz gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów. Rozumiemy, że kluczowa jest nie tylko jakość, ale i szybkość dostaw, dlatego korzystamy z własnego transportu lub współpracujemy z firmami spedycyjnymi.

Nasz doświadczony zespół pracowników jest zawsze gotowy służyć pomocą i wsparciem, oferując nie tylko dystrybucję części samochodowych, ale także różnorodne programy inwestycyjne, zakupy ratalne, atrakcyjne promocje, czy programy lojalnościowe. Działamy z przekonaniem, że każdy klient zasługuje na indywidualne podejście i rozwiązania dostosowane do jego potrzeb.

Opinie pracowników o firmie PH MOTOGAMA sp. j. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem PH MOTOGAMA sp. j.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie PH MOTOGAMA sp. j. (4)

4.3

Na podstawie 299 ocen z Google.

Adam Ziętkiewicz

Adam Ziętkiewicz

Obsługa bardzo pomocna. Zwłaszcza dla stałych klientów. Co może irytować, jeśli długo czeka się na dostęp do doradcy, a ma się tylko do odebrania zamówienie internetowe.

Dodano: 4 miesiące temu

Jakub Pyzioł

Jakub Pyzioł

Duży asortyment i różnorodność Marek. Jedyne co pozostawia sporo do życzenia to obsługa która niejednokrotnie obsługuje w sposób ospały tak jak byśmy byli winni tego ze chcemy zostawić pieniądze. Kilka szlifów z obsługi klienta i hurtownia bardzo przyjemna

Dodano: 9 miesięcy temu

Skitle Skitle

Skitle Skitle

Polecam. Super ceny sprzedający Adrian zawsze pomoże i doradzi.

Dodano: 3 miesiące temu

Marcin Kalinowski

Marcin Kalinowski

Rozładunek w 30 minut plus całodobowo polecam firmę

Dodano: miesiąc temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

PH MOTOGAMA Spółka Jawna w opinii klientów i współpracowników

Klienci firmy PH MOTOGAMA Spółka Jawna wyrażają uznanie dla pomocnej obsługi, szczególnie w przypadku stałych klientów, co pokazuje zaangażowanie firmy w budowanie długotrwałych relacji z konsumentami. Pracujący w firmie charakteryzują się profesjonalizmem, czego przykładem jest wspomniany przez klientów sprzedawca Adrian, który zawsze służy pomocą i kompetentną poradą. Ceniony jest również szeroki asortyment i różnorodność marek oferowanych przez firmę, co świadczy o dostosowaniu się do rozmaitych potrzeb klientów.

Jednocześnie wskazuje się, że areałami do poprawienia jest czas oczekiwania na dostęp do doradcy oraz momenty, gdy obsługa wydaje się nieco ospała. Są to cenne uwagi dla nowych kandydatów, którzy będą mieli okazję przyczynić się do podniesienia standardów obsługi klienta i skrócenia czasu reakcji na potrzeby klientów, co będzie miało pozytywny wpływ na wizerunek firmy.

Warto zauważyć również efektywność procesów logistycznych takich jak szybki rozładunek towarów, co jest istotne w branży dystrybucyjnej i może stanowić ważny element satysfakcji z pracy w dynamicznie działającej organizacji. Pomimo pewnych obszarów wymagających udoskonalenia, praca w PH MOTOGAMA Spółka Jawna może oferować wiele satysfakcjonujących wyzwań i możliwość wkładu w ciągłe doskonalenie jakości świadczonych usług.

Opinie PH MOTOGAMA Spółka Jawna - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w Internecie opinii, PH MOTOGAMA Spółka Jawna jest postrzegana jako miejsce pracy, które oferuje pewne pozytywne aspekty związane z wykonywanymi obowiązkami. Według osób tam pracujących, firma ma swoje mocne strony, mimo że wymaga też pewnych usprawnień.

Pozytywne aspekty:
 • Możliwość dorobienia "na boku" dla pracowników magazynu.
 • Wypłata nadgodzin oraz premie kwartalne, co może zwiększać ogólny poziom wynagrodzeń.
 • W niektórych przypadkach pracownicy mogą liczyć na wsparcie w postaci pokrycia pewnych kosztów (np. mandaty) wynikających z wykonywania obowiązków zawodowych.
PH MOTOGAMA Spółka Jawna - podsumowanie opinii

Podsumowując, PH MOTOGAMA Spółka Jawna posiada aspekty, które są pozytywnie oceniane przez pracowników, takie jak potencjalne dodatkowe zarobki i wsparcie w określonych sytuacjach zawodowych. Z drugiej strony, zebrana opinia wskazuje także na potrzebę usprawnień w kulturze organizacyjnej i polityce wynagrodzeń. Poprawa tych elementów może przyczynić się do lepszego postrzegania firmy zarówno przez obecnych, jak i przyszłych pracowników.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: PH MOTOGAMA sp. j.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 19.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - PH MOTOGAMA Spółka Jawna

Pełna nazwa
J.ŁABUZ, Z.ROJEK, J.SKAWIŃSKI, R.SKAWIŃSKI, PH MOTOGAMA SPÓŁKA JAWNA
Adres rejestrowy
Łąkowa 22 A 30-199 Rząska
NIP
6770004439
REGON
350027166
KRS
0000008538
Forma prawna
spółka jawna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
19.04.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

 • 45.31.Z Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
 • 45.32.Z Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
 • 45.40.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich
 • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
 • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Transport i gospodarka magazynowa

 • 49.41.Z Transport drogowy towarów
 • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
 • 52.24.C Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Krakowie