Czy to Twoja firma?

WESTRAND Sp. J. praca

Warszawa

Witajcie w świecie Westrand, gdzie innowacja spotyka się z naturą, a zaawansowana technologia służy pięknu i świeżości. Od naszego założenia w 2009 roku, naszą misją jest tworzenie produktów, które nie tylko pielęgnują, ale również chronią i ulepszają nasze codzienne otoczenie.


Specjalizujemy się w produkcji kosmetyków i preparatów toaletowych, ale nasze serce bije najszybciej dla unikalnej technologii neutralizacji niepożądanych składników powietrza. Nasze preparaty do neutralizacji odorów to wynik pasji i ciągłego dążenia do doskonałości. Są one nietoksyczne i poddane wielu oficjalnym badaniom, co potwierdzają certyfikaty bezpieczeństwa i zgodności, w tym raport zgodności wydany przez Instytut Badań Oddziaływań na Środowisko STERNE ENVIRONNEMENT z Francji, pozytywna ocena bezpieczeństwa TUV Rheinland oraz atest Zakładu Innowacji Technicznych INOVA.

Nasza międzynarodowa obecność, z siedzibą we Francji, jest świadectwem ponad 25-letniego doświadczenia w inżynierii zapachów. Jesteśmy dumni, że nasza technologia neutralizacji spełnia wymagania BAT 20, BAT 21, co stawia nas na czołowej pozycji w branży na całym świecie.

Oferujemy nie tylko produkty, ale kompleksowe usługi - od diagnostyki, przez odczynniki dostosowane do potrzeb klienta, po inżynierię dostosowaną do potrzeb. Zobowiązujemy się do przedstawiania wyników, które są nie tylko efektywne, ale również akceptowane przez społeczności lokalne, z którymi współpracujemy.

Nasza oferta to nie tylko rozwiązania, to obietnica czystszego, zdrowszego życia dla nas wszystkich. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się świeżością i czystością, jaką zapewniają rozwiązania Westrand.

WESTRAND Sp. J. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy WESTRAND Sp. J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WESTRAND Sp. J.

Mapa WESTRAND Sp. J.

Siedziba główna

WESTRAND Sp. J. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Warszawie