Czy to Twoja firma?

Stoldrew M.R.J. Piątkowscy praca

Płock

Witajcie w świecie Stoldrew M.R.J. Piątkowscy, gdzie innowacja spotyka się z tradycją, a jakość tworzyw sztucznych jest naszą wizytówką. Nasza siedziba mieści się w malowniczym Nowym Trzepowie, sercu mazowieckiego krajobrazu, gdzie każdego dnia tworzymy produkty, które ułatwiają życie i prace budowlane.

Jesteśmy dumni z naszej oferty, która obejmuje szeroką gamę wyrobów z tworzyw sztucznych dla sektora budowlanego. Nasze produkty są projektowane z myślą o trwałości i funkcjonalności, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Ale to nie wszystko – nasza działalność rozciąga się również na sprzedaż hurtową i detaliczną. Od artykułów użytku domowego po maszyny, urządzenia i produkty przemysłowe – nasz asortyment jest tak różnorodny jak potrzeby naszych klientów.

Chociaż nie możemy się pochwalić długą historią ani misją wyrytą w kamieniu, nasze codzienne działania są napędzane przez pasję i zaangażowanie naszego zespołu. Każdy członek naszej firmy wnosi swoje doświadczenie, aby wspólnie tworzyć wartość, która przekłada się na satysfakcję naszych klientów.

W Stoldrew M.R.J. Piątkowscy wierzymy, że sukces tkwi w detalu i ciągłym doskonaleniu. Dlatego też nieustannie poszukujemy sposobów na ulepszanie naszych produktów i usług, aby nie tylko spełniać, ale przekraczać oczekiwania rynku.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej międzynarodowej obecności czy certyfikatów bezpieczeństwa i jakości, możemy zapewnić, że każdy produkt wychodzący spod naszych rąk jest synonimem niezawodności.

Zapraszamy do świata Stoldrew M.R.J. Piątkowscy, gdzie każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem, a każde zamówienie jest realizowane z największą starannością. Dołącz do grona zadowolonych partnerów i przekonaj się, jak nasze produkty mogą wspierać Twój biznes.

Stoldrew M.R.J. Piątkowscy najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Płock
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Stoldrew M.R.J. Piątkowscy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stoldrew M.R.J. Piątkowscy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Stoldrew M.R.J. Piątkowscy

Siedziba główna

Praca Stoldrew M.R.J. Piątkowscy - oferty archiwalne

  • Księgowy/księgowa

    Stoldrew M.R.J. Piątkowscy
    • Płock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Producent okien i drzwi PCV oraz ALU zatrudni księgowego. Praca w siedzibie firmy w Nowym Trzepowie koło Płocka woj. Mazowieckie.

      Zakres obowiązków

      • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
      • dekretowanie i księgowanie dokumentów
      • księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
      • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
      • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
      • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)
      • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
      • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
      • inne..

      Wymagania

      • znajomość prawa podatkowego
      • doświadczenie
      • uprawnienia

      Oferujemy

      • pracę w zgranym zespole
      • szkolenia
      • niezbędne narzędzia pracy

Pracodawcy w Płocku