Czy to Twoja firma?

DIALMEDTRANS Wiesława Chrościcka praca

Warszawa

Jesteśmy "DIALMEDTRANS" Wiesława Chrościcka, zaufanym partnerem w dziedzinie pogotowia ratunkowego i transportu sanitarnego. Nasza historia zaczęła się w Warszawie, sercu Polski, w grudniu 2012 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze usługi, aby zapewnić naszym klientom opiekę na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w świadczeniu kluczowych usług w zakresie opieki zdrowotnej, z naciskiem na transport sanitarny. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na zapewnienie nie tylko profesjonalizmu, ale i głębokiego zrozumienia potrzeb naszych pacjentów. Rozumiemy, jak ważna jest szybka i skuteczna pomoc w nagłych wypadkach, dlatego każdego dnia dajemy z siebie wszystko, aby być godnym zaufania wsparciem w tych krytycznych momentach.

Choć nie dysponujemy pełnymi informacjami o naszych wartościach i misji, nasze działania każdego dnia dowodzą, że stawiamy na wysoki poziom wiedzy i kompetencji. To właśnie nasze doświadczenie i zaangażowanie w ratowanie zdrowia i życia ludzkiego są naszym największym atutem.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i choć nasza pozycja rynkowa nie została tutaj zdefiniowana, jesteśmy przekonani, że nasza praca mówi sama za siebie. Każda interwencja, każdy przejechany kilometr, każda udzielona pomoc to kroki, które umacniają naszą pozycję jako niezawodnego dostawcy usług medycznych.

Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych usług, aby nasi pacjenci mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo, wiedząc, że są w dobrych rękach. W "DIALMEDTRANS" Wiesława Chrościcka, każdy dzień to nowa okazja, aby pomóc tym, którzy nas potrzebują. To nasza pasja i nasze powołanie. Dziękujemy, że jesteście z nami na tej podróży.

DIALMEDTRANS Wiesława Chrościcka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy DIALMEDTRANS Wiesława Chrościcka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DIALMEDTRANS Wiesława Chrościcka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca Międzynarodowy kat. B

    Przedsiębiorstwo Transportowo - Usługowo - Handlowe ''RADOS'' Radosław Babiarz
    • 6 000-10 000 zł / mies.
    • Czarlin
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana
  • PROFESSIONAL DRIVER

    AUTA MAROCCHI S.P.A.
    • Gdynia
    • umowa o dzieło
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • Taksówkarz na samochodzie służbowym, zarobki do 10 tys/mies

    Udriver sp. z o.o., sp.k.
    • 8 000-10 000 zł / mies.
    • Gdańsk
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana

Praca DIALMEDTRANS Wiesława Chrościcka - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu osobowego

    DIALMEDTRANS Wiesława Chrościcka
    • 2 800-3 500 zł / mies.
    • Gdańsk
    • Zakres obowiązków

      Transport osób na dializy do stacji dializ w Gdańsku. Praca od poniedizałku do piątku, w godzinach 8-16.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: doświadczenie na danym stanowisku minimum rok, mile widziana znajomość topografii Gdanska i okolic.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje po 3 miesięcnym okresie próbnym umowę o pracę.

Pracodawcy w Warszawie