Politechnika Warszawska Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa Filia w Płocku

Czy to Twoja firma?

Politechnika Warszawska Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa Filia w Płocku praca

Płock

Politechnika Warszawska Filia w Płocku, jest integralną jednostką Politechniki Warszawskiej – największej, najstarszej i najwyżej cenionej (w tym szczególnie przez pracodawców) uczelni technicznej w Polsce. Filię w Płocku tworzą dwie podstawowe jednostki organizacyjne PW o uznanej w środowisku szkolnictwa akademickiego pozycji i renomie:

  • Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii.

  • Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych.

Politechnika Warszawska Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa Filia w Płocku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia księgowość / ekonomia prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Politechnika Warszawska Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa Filia w Płocku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Politechnika Warszawska Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa Filia w Płocku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Programista maszyn CNC

    REVICO S.A.
    • Mirosław
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • 6 000-10 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Wygasa
  • Analityk Biznesowy

    SMART-HR
    • Warszawa
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Fullstack Java Developer

    SMART-HR
    • Warszawa
    • praca zdalna
    Dodana

Mapa Politechnika Warszawska Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa Filia w Płocku

Siedziba główna

Politechnika Warszawska Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa Filia w Płocku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Politechnika Warszawska Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa Filia w Płocku - oferty archiwalne

  • Informatyk - Dział Technik Informatycznych i Multimedialnych PW Filia w Płocku

    • Płock
    • pełny etat
    • Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko w informatyka do Działu Technik Informatycznych i Multimedialnych PW Filii w Płocku, w wymiarze pełnego etatu.

      Zainteresowane osoby prosimy o składanie/przesyłanie dokumentów (CV, list motywacyjny) na adres: 09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17 p.114 bądź drogą elektroniczną na e-mail: prorektor.plock@pw.edu.pl w terminie do dnia 27 sierpnia 2021 r.

      Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      • utrzymanie i obsługa programistyczna stron www;
      • aktualizacja i utrzymanie wybranych systemów Linux/UNIX;
      • automatyzacja zadań;
      • tworzenie prostych front-endów do automatyzacji zadań;
      • pisanie skryptów integrujących systemy informatyczne;
      • instalacja systemów Linux/UNIX/Windows Serwer na potrzeby rozwiązań informatycznych;
      • wsparcie informatyczne użytkowników;
      • tworzenie dokumentacji.

      Wymagania

      konieczne:

      • wykształcenie wyższe, kierunek informatyczny lub pokrewny;
      • znajomość języków HTML/CSS/XML/PHP/JavaScript;
      • znajomość zagadnień z zakresu administracji systemami Windows Server/AD/Exchange, Linux, UNIX, tworzenie skryptów;
      • znajomość obsługi serwerów www;
      • obsługa baz danych, w tym SQL;
      • umiejętność instalacji i konfiguracji systemów i serwisów Windows Server/UNIX/Linux;
      • znajomość zasad zarządzania bezpieczeństwem sieci komputerowych;
      • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie czytania dokumentacji technicznej.

      Dodatkowym atutem będzie:

      • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu wirtualizacji;
      • podstawowa znajomość Sharepoint;
      • znajomość systemów komunikacyjnych np. Teams, ZOOM;
      • znajomość rozwiązań VPN;
      • znajomość zagadnień konfiguracji urządzeń sieciowych.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Pracodawcy w Płocku