Czy to Twoja firma?

Goja praca

Śrem

Witaj, jestem częścią Goja Śrem – miejsca, gdzie nowoczesna technologia i pasja do motoryzacji łączą się, tworząc wyjątkową przestrzeń dla naszych klientów. Nasza historia rozpoczyna się 1 czerwca 2021 roku, w malowniczym Śremie, sercu Wielkopolski. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą działalność, koncentrując się na dostarczaniu najwyższej jakości komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej, ale nasze usługi obejmują również handel hurtowy oraz naprawę pojazdów samochodowych, w tym motocykli.

Jako aktywna indywidualna działalność gospodarcza, jesteśmy dumni z naszej niezależności i elastyczności, które pozwalają nam szybko reagować na potrzeby rynku i naszych klientów. Choć nie możemy się pochwalić długą historią, to każdy dzień naszej pracy jest pisany z pasją i zaangażowaniem, co pozwala nam budować solidne fundamenty dla przyszłych sukcesów.

W Goja Śrem stawiamy na osobiste podejście do każdego klienta. Rozumiemy, że za każdym zakupem stoi indywidualna potrzeba i oczekiwanie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była nie tylko szeroka, ale i dopasowana do specyficznych wymagań naszych odbiorców. Chociaż nie dysponujemy informacjami o naszych certyfikatach czy międzynarodowej obecności, to każdego dnia dążymy do tego, aby nasze produkty i usługi były synonimem niezawodności i nowoczesności.

W Goja Śrem wierzymy, że zaufanie buduje się poprzez uczciwość, profesjonalizm i otwartość na dialog. Dlatego też każdego dnia pracujemy nad tym, aby być firmą, z którą warto rozmawiać i do której warto wracać. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Śremie, gdzie technologia spotyka się z pasją, a każdy klient jest traktowany jak najważniejszy partner w biznesie.

Goja najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konsultant Śrem
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Goja

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Goja

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Goja

Adres rejestrowy

Praca Goja - oferty archiwalne

  • Konsultant ds. sprzedaży

    Goja
    • Śrem
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Kogo poszukujemy:

      Poszukujemy kandydatów na stanowisko konsultant ds. sprzedaży w salonie T-mobile w Śremie

      Zadania, które będą w twoim zakresie obowiązków:

      • Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile
      • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych;
      • Obsługa Klientów T- Mobile bezpośrednio i telefonicznie;
      • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w co druga sobota w godzinach 10:00 - 13:00 (do uzgodnienia)

      Czego oczekujemy:

      • Potencjał handlowy
      • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
      • Dużo energii i wychodzenie z inicjatywą;
      • Pewność siebie i elastyczność w myśleniu;
      • Dobra znajomość pakietu MS Office.

      Co możemy zaproponować:

      • Atrakcyjny system premiowy
      • Szkolenia na których wszystkiego się nauczysz
      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Udział w licznych konkursach

      • Jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia i uśmiechniętą,
      • Łatwo nawiązujesz kontakty
      • Lubisz uczyć się nowych rzeczy,
      • Potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów,
      • Sprzedaż jest tym w czym czujesz się dobrze,
      • Jesteś kreatywny

      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na adres pracasrem2021(małpa)gmail.com . Zastrzegamy sobie, że odpowiemy tylko na te oferty, które spełnią większą część wymagań lub nas zainteresują.

Pracodawcy w Śremie