Czy to Twoja firma?

Grzegorz Jerzyk Agencja Ochrony i Mienia LION praca

Śrem

Witajcie, jesteśmy Agencją Ochrony Osób i Mienia LION, firmą z ponad dwudziestoletnią tradycją, która wyrosła na solidnym polskim fundamencie. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Śremie, gdzie każdego dnia dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów.

Specjalizujemy się w zabezpieczeniach oraz ochronie osób i mienia, co jest naszą pasją i misją. Zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo jest jedną z najważniejszych wartości dla każdego z nas, dlatego oferujemy ochronę fizyczną, a także innowacyjne usługi ochrony zdalnej oraz hybrydowej. Nasze rozwiązania łączą tradycyjne metody zabezpieczeń z nowoczesną technologią, co pozwala nam na dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Przez te wszystkie lata zdobyliśmy zaufanie wielu osób, które cenią sobie profesjonalizm i indywidualne podejście. Nasza oferta jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się wyzwania bezpieczeństwa, a nasze doświadczenie pozwala na skuteczne przeciwdziałanie zagrożeniom.

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy w 100% polską firmą, co zapewnia nam niezależność i stabilność finansową. To pozwala nam inwestować w rozwój i ciągłe doskonalenie naszych usług. Wierzymy, że nasze zaangażowanie w zapewnianie najwyższej jakości usług ochrony przekłada się na spokój i zadowolenie naszych klientów.

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzacie, wybierając LION jako strażnika Waszego bezpieczeństwa. Jesteśmy tu dla Was od dwóch dekad i z radością patrzymy w przyszłość, gotowi sprostać nowym wyzwaniom i potrzebom naszych klientów. Bezpieczeństwo to nasza specjalność, a Wasze zadowolenie - nasz priorytet.

Grzegorz Jerzyk Agencja Ochrony i Mienia LION najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Śrem
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Grzegorz Jerzyk Agencja Ochrony i Mienia LION

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grzegorz Jerzyk Agencja Ochrony i Mienia LION

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Grzegorz Jerzyk Agencja Ochrony i Mienia LION

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Grzegorz Jerzyk Agencja Ochrony i Mienia LION
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Trzcianka
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Grzegorz Jerzyk Agencja Ochrony i Mienia LION - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony

    • Żmigród
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Kontrola ruchu osobowo - samochodowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
  • Pracownik ochrony fizycznej

    • Żmigród

      kontrola ruchu osobowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 19,7 PLN

Pracodawcy w Śremie