Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie praca

Śrem

Jesteśmy Zespołem Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie, instytucją z 25-letnią tradycją, która z pasją kształci młodzież i dorosłych. Nasza oferta edukacyjna jest szeroka i zróżnicowana, obejmująca takie kierunki jak technik ekonomista, technik informatyk, technik logistyk, a także Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Policealna. Wszystkie nasze programy są starannie dopasowane do potrzeb współczesnego rynku pracy, co pozwala naszym absolwentom na szybkie znalezienie zatrudnienia.

Nasza szkoła wyróżnia się na tle innych placówek edukacyjnych. Jesteśmy dumni z naszych wysokich wyników egzaminów zewnętrznych, które są świadectwem jakości naszej pracy i zaangażowania w proces dydaktyczny. Nowoczesne pracownie i specjalistyczne laboratoria to nasza wizytówka, dzięki której uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności w praktyczny sposób.

W naszych murach panuje wyjątkowa, rodzinną atmosfera. Uważamy, że każdy uczeń jest ważny, a indywidualne podejście do procesu edukacyjnego jest kluczem do sukcesu. Stawiamy na innowacje w nauczaniu, wprowadzając takie kierunki jak biznes w sporcie, e-handel, marketing w sieci, czy programowanie iOS, które są odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się środowisko zawodowe.

Nasza oferta kursów kwalifikacyjnych pozwala na ciągły rozwój i zdobywanie nowych kompetencji, co jest niezwykle ważne w dzisiejszym świecie pracy. Jesteśmy przekonani, że nasza solidna baza dydaktyczna i praktyczne podejście do nauczania to fundamenty, które przygotowują naszych uczniów do wyzwań przyszłości.

W Zespole Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie każdy może znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności i wspólnego tworzenia historii sukcesu, która trwa już ćwierć wieku.

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna księgowość / ekonomia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie

Mapa Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie

Siedziba główna

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Sulecin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie - oferty archiwalne

  • Nauczyciel historii

    • Śrem
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w Technikum z młodzieżą na pełen etat. Realizacja zajęć z historii zgodnie z podstawą programową.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, ASERTYWNOŚĆ ORAZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : pracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość na zmiany, [Inne] : Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel matematyki

    • Śrem
    • umowa o pracę

      Praca w Technikum z młodzieżą na pełen etat. Realizacja zajęć z matematyki zgodnie z podstawą programową.

      Zatrudnienie od 01 września 2022 r. na czas określony do 31 sierpnia 2023 r. z możliwością przedłużenia zatrudnienia.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Śremie