Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŚREMIE sp. z o.o. praca

Śrem

W sercu Wielkopolski, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się nasze przedsiębiorstwo – Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Śremie. Jesteśmy firmą, która z dumą dba o potrzeby naszej lokalnej społeczności, dostarczając usługi komunalne najwyższej jakości.

Nasza historia jest zapisana w codziennym zaangażowaniu w życie miasta i jego mieszkańców. Od lat budujemy zaufanie i reputację, będąc wsparciem dla Śremu i okolic. Jako duża lub średnia organizacja, zatrudniamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w pracę, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu.

W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Śremie stawiamy na innowacyjność. Rozumiemy, że świat wokół nas się zmienia, dlatego nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które pozwolą nam jeszcze lepiej służyć naszym mieszkańcom. Jesteśmy nowocześni, ale nie zapominamy o tym, co najważniejsze – o ludziach i środowisku.

Nasze usługi komunalne to nie tylko praca, to nasza misja. Choć nie została ona sformułowana w oficjalnych dokumentach, każdy z nas wie, że naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa, czystości i komfortu życia w naszej gminie. Jesteśmy dumni, że możemy mieć wpływ na jakość życia w Śremie, dbając o każdy szczegół naszej pracy.

Jako firma z kapitałem zakładowym wynoszącym 12,3 mln zł, zarządzana przez jednego wspólnika – Gminę Śrem, stojącą za każdym udziałem naszej spółki, cieszymy się stabilnością finansową, która pozwala nam na planowanie długoterminowych działań i inwestycji.

Chociaż nie posiadamy międzynarodowej obecności, nasze serce bije lokalnie. Koncentrujemy się na tym, co możemy zrobić dla naszej społeczności, a nasze działania są wyrazem głębokiego zaangażowania w rozwój regionu.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej historii, która każdego dnia jest pisana przez ludzi, dla ludzi. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla Śremu.

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŚREMIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Śrem
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŚREMIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŚREMIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŚREMIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŚREMIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Ładowacz - pracownik gospodarczy

    PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŚREMIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Śrem
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Odbiór odpadów z terenu nieruchomości, załadunek odpadów na samochód
      Rozpoczęcie pracy od 01.06 lub 01.07.2022 - umowa na jeden rok z możliwością przedłużenia

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: niewymagane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/h + premie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Kierowca - ładowacz

    • Śrem

      Kierowanie pojazdu, pomoc przy załadunku odpadów

      Wymagania

      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. C lub wyższe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN

Pracodawcy w Śremie