Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ KOMUNALNYCH PEUK sp. z o.o. praca

Szczecin

Od ponad dwudziestu lat Przedsiębiorstwo Eksploatacji Urządzeń Komunalnych "PEUK" Sp. z o.o. jest kluczowym graczem na rynku budowlanym, z głębokimi korzeniami w pięknym Szczecinie. Nasza historia zaczęła się w 2002 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać wymaganiom naszych klientów i dynamicznie zmieniającego się świata.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług, od budowy obiektów inżynierii wodnej, przez wznoszenie budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, aż po wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. Nasze kompetencje obejmują również instalacje wodno-kanalizacyjne, cieplne, gazowe i klimatyzacyjne oraz inne specjalistyczne roboty budowlane. Z dumą oferujemy także usługi związane z zagospodarowaniem terenów zieleni, doradztwo techniczne i działalność pogrzebową. Wszystko to wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, mając na uwadze najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Jesteśmy firmą, która rozumie potrzeby naszych klientów i potrafi dostosować się do nich, oferując kompleksowe rozwiązania i profesjonalne doradztwo. Nasze projekty realizujemy z myślą o przyszłości, dbając o środowisko naturalne i społeczności, w których działamy. To właśnie nasze zaangażowanie w każdy detal i skupienie na potrzebach klienta wyróżnia nas na rynku i pozwala budować trwałe relacje z partnerami biznesowymi.

Nasza firma to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy codziennie wkładają swoje umiejętności, wiedzę i doświadczenie w to, aby każdy projekt był realizowany na najwyższym poziomie. Mimo braku danych na temat naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasza solidna historia i zróżnicowana oferta stawiają nas w rzędzie zaufanych i cenionych wykonawców w branży.

W PEUK wierzymy, że każde przedsięwzięcie budowlane to nie tylko konstrukcja, ale przede wszystkim przestrzeń dla ludzi, która ma służyć przez lata. Dążymy do tego, aby nasze projekty były nie tylko funkcjonalne i estetyczne, ale także harmonijnie współistniały z otoczeniem. To nasza misja – tworzyć z myślą o ludziach i dla ludzi.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy zbudować coś wyjątkowego – solidne fundamenty dla przyszłych pokoleń.

PRZEDSIĘBIORSTWO EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ KOMUNALNYCH PEUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ KOMUNALNYCH PEUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ KOMUNALNYCH PEUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kopacz

    PRZEDSIĘBIORSTWO EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ KOMUNALNYCH PEUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ KOMUNALNYCH PEUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ KOMUNALNYCH PEUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kopacz

    • Szczecin
    • Zakres obowiązków

      - PRACE FIZYCZNE NA BUDOWIE PRZY ROBOTACH ZIEMNYCH
      - ROBOTY MELIORACYJNE

      GODZINY PRACY 07.00-15.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE BRUTTO 25,00 ZŁ/H+PREMIA UZNANIOWA
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczecinie