Czy to Twoja firma?

ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W SZCZECINIE praca

Szczecin

Jako ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W SZCZECINIE, jesteśmy dumnymi strażnikami mobilności naszego miasta. Od 2002 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność, nieustannie dbamy o to, aby drogi publiczne były bezpieczne i dobrze zarządzane, a mieszkańcy oraz goście Szczecina mogli korzystać z wygodnego i dobrze zorganizowanego transportu miejskiego.

Nasza podróż rozpoczęła się jako zakład budżetowy, a w 2011 roku przekształciliśmy się w jednostkę budżetową, co pozwoliło nam na jeszcze lepsze dostosowanie się do potrzeb naszego miasta. Zajmujemy się nie tylko finansowaniem i planowaniem, ale także utrzymaniem i ochroną dróg publicznych. Organizacja ruchu na drogach publicznych to dla nas codzienność, podobnie jak zarządzanie transportem zbiorowym, który jest sercem komunikacji w Szczecinie.

Nasza oferta usług jest kompleksowa – od nadzoru i kontroli oczyszczania ulic po zarządzanie transportem zbiorowym. Wszystko to wykonujemy z myślą o mieszkańcach i z szacunkiem do środowiska, które nas otacza.

Choć nie określono w tekście naszej misji czy wartości, to każdy dzień naszej pracy jest świadectwem zaangażowania w zapewnienie najwyższej jakości usług. Dążymy do tego, aby Szczecin był miastem przyjaznym zarówno dla kierowców, jak i dla tych, którzy wybierają komunikację miejską.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy z pasją podchodzą do wyzwań stawianych przed nami przez dynamicznie zmieniający się świat transportu miejskiego. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w rozwój infrastruktury drogowej i transportowej to gwarancja, że Szczecin jest miastem, które nieustannie się rozwija, a podróżowanie po nim jest przyjemnością.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia historii mobilności w Szczecinie – miasta, które łączy tradycję z nowoczesnością, a jego serce bije w rytmie bezpiecznego i efektywnego transportu.

ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W SZCZECINIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa obsługa klienta / call center

Oferty pracy ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W SZCZECINIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W SZCZECINIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W SZCZECINIE

Siedziba główna

ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W SZCZECINIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W SZCZECINIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W SZCZECINIE - oferty archiwalne

  • Inspektor ( zamówienia publiczne)

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: obsługa MS Office,STAŻ PRACY (wymagany staż - lata: 5),umiejętność obsługi komputera ,NIEKARALNOŚĆ
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 680 do 5 460 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Robotnik gospodarczy/stanowisko: robotnik

    • Szczecin

      Wykonywanie prac fizycznych związanych z ochroną środowiska w tym z rekultywacją i zabezpieczeniek przed degradacją terenów MIasta Szczecin.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: DOBRY STAN ZDROWIA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: od 01.01.2022 r. - 3010,00 zł brutto

Pracodawcy w Szczecinie