Czy to Twoja firma?

Kamieniarstwo Andrzej Góra praca

Świnoujście

Od ponad trzech dekad Kamieniarstwo Andrzej Góra z dumą kształtuje krajobraz Świnoujścia oraz innych miejsc w Polsce, dostarczając produkty kamieniarskie najwyższej jakości. Nasza historia sięga roku 1988, kiedy to z pasji do kamienia i rzemiosła zrodził się nasz rodzinny biznes. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy nasze umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w tworzeniu trwałych i estetycznych dzieł z kamienia, takich jak nagrobki, które są wyrazem naszego szacunku dla tradycji i pamięci o bliskich. Ale nasza oferta to nie tylko nagrobki – to także schody, parapety i blaty, które swoją jakością i wykończeniem przyciągają wzrok i podnoszą standard każdej przestrzeni. W naszej pracy łączymy sztukę z rzemiosłem, co pozwala nam tworzyć unikatowe i spersonalizowane projekty.

Jesteśmy firmą, która stawia na dokładność wykonania i terminowość – wartości te są dla nas równie ważne jak wysoka jakość produktów. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Nasze usługi obejmują nie tylko sprzedaż, ale również montaż, demontaż, renowacje oraz tworzenie napisów piaskowanych i z metaloplastyki. Każde zlecenie traktujemy z pełnym zaangażowaniem, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal.

Nasza długa obecność na rynku to nie tylko lata, to przede wszystkim doświadczenie, które pozwala nam na realizację projektów z wyjątkową precyzją. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do spełniania oczekiwań klientów, którzy cenią sobie bogaty wybór i możliwość dostosowania produktów do indywidualnych potrzeb.

W Kamieniarstwie Andrzej Góra wiemy, że kamień to materiał, który przetrwa pokolenia. Dlatego też każdy nasz projekt to inwestycja w przyszłość, w piękno, które przetrwa próbę czasu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i poświęceniu dla dobrze wykonanej pracy. Razem możemy stworzyć coś trwałego i wyjątkowego – prawdziwe dzieło sztuki.

Kamieniarstwo Andrzej Góra najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kamieniarz Świnoujście
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Kamieniarstwo Andrzej Góra

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kamieniarstwo Andrzej Góra

Mapa Kamieniarstwo Andrzej Góra

Siedziba główna

Praca Kamieniarstwo Andrzej Góra - oferty archiwalne

  • Mechaniczna obróbka kamienia

    Kamieniarstwo Andrzej Góra
    • Świnoujście
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnię w zakładzie kamieniarskim do mechanicznej obróbki kamienia.

      Zakres obowiązków

      mechaniczne polerowanie elementów granitowych.

      Wymagania

      mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      pracę w pomocnym zespole

Pracodawcy w Świnoujściu