Prestige Nieruchomości Patrycja Staśkowiak

Prestige Nieruchomości Patrycja Staśkowiak najczęściej poszukuje kandydatów w:
Zawody Agent nieruchomości Inowrocław.
Kategorie zawodowe: nieruchomości.

Oferty pracy Prestige Nieruchomości Patrycja Staśkowiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Prestige Nieruchomości Patrycja Staśkowiak

Mapa Prestige Nieruchomości Patrycja Staśkowiak

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Prestige Nieruchomości Patrycja Staśkowiak

Pełna nazwa
PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI PATRYCJA STAŚKOWIAK
Adres rejestrowy
ul. Solankowa 19 88-100 Inowrocław
NIP
5562764892
REGON
365092500
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
22.08.2016
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 66.19.Z Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
  • 68.32.Z Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 82.11.Z Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Prestige Nieruchomości Patrycja Staśkowiak

4.7

Na podstawie 84 oceny z Google.

Justa JG

Justa JG

"Jestem bardzo zadowolona z usług biura nieruchomości "Prestige" w Inowrocławiu podczas mojego procesu zakupu nieruchomości. Chciałabym podkreślić ich wyjątkową kompetencję, sprawność w załatwianiu spraw, terminowość oraz punktualność, które przyczyniły się do udanej transakcji. Pracownicy biura "Prestige" wykazali się doskonałą wiedzą i doświadczeniem w branży nieruchomości. Byli w stanie odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, rozwiać wszelkie wątpliwości i zapewnić mi kompleksowe informacje na temat nieruchomości, którą chciałam zakupić. Ich profesjonalne podejście sprawiło, że czułam się pewnie i dobrze doradzana przez cały proces. Sprawność w załatwianiu spraw to kolejna cecha, która zasługuje na pochwałę. Biuro "Prestige" było w stanie przeprowadzić cały proces zakupu nieruchomości w sposób szybki i skuteczny. Zarówno weryfikacja dokumentów, negocjacje, jak i finalizacja umowy przebiegły sprawnie i bez żadnych komplikacji. Byłam pod wrażeniem ich umiejętności skutecznego działania i profesjonalnego podejścia. Terminowość to również aspekt, którym biuro "Prestige" zasługuje na uznanie. Wszystkie umówione spotkania, prezentacje nieruchomości czy dostarczenie dokumentów odbyły się zgodnie z ustalonym harmonogramem. To pokazuje, że są odpowiedzialni i traktują swoich klientów poważnie, dbając o zachowanie ustalonych terminów. Punktualność to kolejna pozytywna cecha biura "Prestige". Spotkania z ich przedstawicielami zawsze rozpoczynały się o umówionej porze, a ja nie musiałam martwić się o opóźnienia czy niejasności. Dostarczanie informacji i dokumentów również odbywało się punktualnie, co przyspieszało proces zakupu i pozwalało mi na skupienie się na istotnych kwestiach."

miesiąc temu

Anna M

Anna M

"Bardzo polecam biuro Prestige, w szczególności przesympatyczną Panią Wioletę Wilinską. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie w pracę, wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności. Zakup domu okazał się bardzo łatwy i przyjemny 😊 Bardzo dziękuję i polecam z całego serca 😊"

4 miesiące temu

Sylwia Mazurkiewicz

"Pełen profesjonalizm, kompleksowa obsługa i bardzo dobra komunikacja. Pani Patrycja zajęła się wszystkimi formalnościami i potrafiła znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Polecam Prestige Nieruchomości w 100%!"

3 miesiące temu

Ireneusz Zacharski

"Polecam z czystym sumieniem biuro PRESTIGE. Mieszkanie sprzedane w dwa dni, nowe kupione równie szybko. Pani Wioleta, to pracownik z powołania, ogromna wiedza w tym zakresie. Uważam, że, to biuro jest numerem JEDEN w Inowrocławu."

Justyna Olszewska

"Bardzo polecam Prestige Nieruchomości. Profesjonalna obsługa, świetna komunikacja i bardzo dobry przepływ informacji."

5 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.

Praca Prestige Nieruchomości Patrycja Staśkowiak - oferty archiwalne

  • Doradca ds. Nieruchomości

    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Prestige Nieruchomości to miejsce, gdzie praca jest przyjemnością, a nie nudną rutyną.

      Zakres obowiązków

      Podstawowe zadania Doradcy ds. Nieruchomości:

      • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami.

      • Nawiązywanie kontaktu z klientami.

      • Przyjmowanie, przygotowywanie i prezentacje ofert.

      • Współpraca z klientami podczas finalizacji transakcji.

      Wymagania

      Nasze wymagania:

      • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne w zakresie nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem.

      • Wysoka kultura osobista.

      • Nastawienie na działanie, ambicja, zaangażowanie.

      • Bardzo dobra organizacja pracy.

      • Dyspozycyjność.

      • Prawo jazdy kat. B.

      • Mile widziane zainteresowanie nieruchomościami i doświadczenie w sprzedaży.

      Oferujemy

      • Umowa o pracę – podstawa + wynagrodzenie prowizyjne.

      • Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów.

      • Atrakcyjne biuro oraz niezbędne narzędzia usprawniające pracę.

      • Intensywne wsparcie marketingowe.

      • Opiekę merytoryczną i prawną.

Dbamy o Twoją prywatność

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo do żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Użytkownikowi praw, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Dostosowuję swój wybór

Dokonaj szczegółowego wyboru poniższych ustawień, aby zapisać indywidualne ustawienia prywatności. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Narzędzia statystyczne i marketingowe Google Tag Manager, Google Analytics, Google Ads, Facebook Piksel (remarketing)
Narzędzie analityczne HotJar Statystyka