Prestige Nieruchomości Patrycja Staśkowiak

Czy to Twoja firma?

Prestige Nieruchomości Patrycja Staśkowiak praca

Inowrocław

Witaj w świecie Prestige Nieruchomości Patrycja Staśkowiak, gdzie jakość spotyka się z innowacją w sercu Inowrocławia. Od ponad ośmiu lat jesteśmy wiernym przewodnikiem naszych Klientów przez zawiłości rynku nieruchomości, oferując nie tylko usługi pośrednictwa, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort transakcji.

Nasza historia zaczyna się od pasji do nieruchomości, która przerodziła się w profesjonalizm i perfekcję w każdym aspekcie naszej działalności. Jesteśmy zespołem, w którym młodość splata się z doświadczeniem, tworząc dynamiczną mieszankę świeżości i wieloletniej praktyki. To połączenie pozwala nam na ciągły rozwój i dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb naszych Klientów.

W Prestige Nieruchomości stawiamy na innowację. Nie stoimy w miejscu – idziemy z biegiem czasu, wprowadzając nowe technologie i metody pracy, które pozwalają nam na prezentację ofert w najlepszym świetle. Profesjonalne sesje zdjęciowe, w tym zdjęcia wykonane najnowszym dronem, to tylko przykład naszego zaangażowania w zapewnienie najwyższej jakości usług.

Nasze usługi są kompleksowe. Od indywidualnego wyszukiwania ofert, przez bezpłatne doradztwo kredytowe, aż po sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości – jesteśmy przy Tobie na każdym etapie procesu. Rozwijamy bogato rozwiniętą kampanię marketingową, która gwarantuje, że Twoja nieruchomość trafi do jak najszerszego grona potencjalnych nabywców. A kiedy nadejdzie czas podpisania umowy, nasz licencjonowany pośrednik będzie obecny przy akcie notarialnym, zapewniając wsparcie aż do momentu przekazania kluczy.

Jakość to dla nas nie pusty slogan – to fundament, na którym budujemy relacje z naszymi Klientami. Zdajemy sobie sprawę, że zaufanie to klucz do sukcesu w branży nieruchomości, dlatego też jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, co jest gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich stron transakcji.

W Prestige Nieruchomości rozumiemy, że zakup lub sprzedaż nieruchomości to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Dlatego też podchodzimy do każdego zlecenia z empatią i zaangażowaniem, abyś Ty mógł skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze.

Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do grona zadowolonych Klientów, którzy zaufali Prestige Nieruchomości Patrycja Staśkowiak. Razem stworzymy Twoją przyszłość na rynku nieruchomości.

Prestige Nieruchomości Patrycja Staśkowiak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy Prestige Nieruchomości Patrycja Staśkowiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Prestige Nieruchomości Patrycja Staśkowiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Koordynator ds. technicznych

    Arpol Office Sp. z o.o.
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 4 000-7 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Prestige Nieruchomości Patrycja Staśkowiak

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Ostróda
  4. Rumia
  5. Toruń
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Prestige Nieruchomości Patrycja Staśkowiak - oferty archiwalne

  • Doradca ds. Nieruchomości

    • Inowrocław
    • pełny etat
    • Prestige Nieruchomości to miejsce, gdzie praca jest przyjemnością, a nie nudną rutyną.

      Zakres obowiązków

      Podstawowe zadania Doradcy ds. Nieruchomości:

      • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami.

      • Nawiązywanie kontaktu z klientami.

      • Przyjmowanie, przygotowywanie i prezentacje ofert.

      • Współpraca z klientami podczas finalizacji transakcji.

      Wymagania

      Nasze wymagania:

      • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne w zakresie nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem.

      • Wysoka kultura osobista.

      • Nastawienie na działanie, ambicja, zaangażowanie.

      • Bardzo dobra organizacja pracy.

      • Dyspozycyjność.

      • Prawo jazdy kat. B.

      • Mile widziane zainteresowanie nieruchomościami i doświadczenie w sprzedaży.

      Oferujemy

      • Umowa o pracę – podstawa + wynagrodzenie prowizyjne.

      • Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów.

      • Atrakcyjne biuro oraz niezbędne narzędzia usprawniające pracę.

      • Intensywne wsparcie marketingowe.

      • Opiekę merytoryczną i prawną.

Pracodawcy w Inowrocław