Czy to Twoja firma?

P.H.U. MARPON Mariusz Kamadulski praca

Inowrocław

Jesteśmy P.H.U. "Marpon" Mariusz Kamadulski, Twoim zaufanym partnerem w świecie mechaniki samochodowej. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Inowrocławiu, gdzie z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego pojazdu, który trafia w nasze ręce. Jako mała, ale dedykowana ekipa specjalistów, zatrudniająca od 1 do 10 osób, jesteśmy dumni, że możemy zapewnić osobiste podejście i szczegółową uwagę dla każdego klienta.

Nasza oferta to nie tylko standardowe przeglądy i kontrole, ale również kompleksowy serwis klimatyzacji, profesjonalna naprawa i wymiana opon, a także fachowa elektryka samochodowa. Specjalizujemy się również w serwisie instalacji gazowych LPG, co w dzisiejszych czasach jest nie tylko ekonomicznym, ale i ekologicznym wyborem dla wielu kierowców. Dla tych, którzy pragną więcej od swojego auta, oferujemy tuning samochodów i modyfikacje sportowe, które z pewnością zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających entuzjastów motoryzacji.

Nasza wieloletnia obecność na rynku to świadectwo zaufania, jakim obdarzyli nas klienci, i gwarancja, że każde powierzone nam zadanie zostanie wykonane z najwyższą starannością. Zdajemy sobie sprawę, że zaufanie to wynik nie tylko naszej wiedzy i doświadczenia, ale także ciągłego dążenia do doskonałości w każdym aspekcie naszej pracy.

Oferujemy również dodatkowe usługi, takie jak diagnostyka, serwis hamulców, wymiana olejów i filtrów, naprawy silnika, skrzyń biegów, zawieszenia, układu napędowego, układu wydechowego, serwis akumulatorów, oświetlenie oraz wymiana elementów blacharskich. Wszystko to wykonujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort jazdy naszym klientom.

W P.H.U. "Marpon" Mariusz Kamadulski rozumiemy, że samochód to nie tylko środek transportu, ale część Twojego życia. Dlatego też każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie, a Ty mogłeś cieszyć się swoim pojazdem bez żadnych zmartwień. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – razem zadbajmy o Twoje cztery kółka!

P.H.U. MARPON Mariusz Kamadulski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika bankowość / finanse administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy P.H.U. MARPON Mariusz Kamadulski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.H.U. MARPON Mariusz Kamadulski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.H.U. MARPON Mariusz Kamadulski

Adres rejestrowy

P.H.U. MARPON Mariusz Kamadulski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.H.U. MARPON Mariusz Kamadulski - oferty archiwalne

  • Elektromonter instalacji elektrycznych-oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy (nr 2181)

    P.H.U. MARPON Mariusz Kamadulski
    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomiary rezystancji, instalacje elektyryczne, instalacje fotowoltaiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kosztoryszant/projektant-oferta pracy dla osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (nr 2485)

    • 2 800 zł / mies.

      prace biurowe, przygotowywanie projektów, kosztorysów, wizualizacji fotowoltaiki i hydrauliki

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Inowrocław