Czy to Twoja firma?

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W INOWROCŁAWIU praca

Inowrocław
OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W INOWROCŁAWIU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W INOWROCŁAWIU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W INOWROCŁAWIU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W INOWROCŁAWIU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W INOWROCŁAWIU - oferty archiwalne

  • Konserwator posiadający aktualne uprawnienia elektroenergetyczne min. do 1 kv (nr 0696)

    OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W INOWROCŁAWIU
    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, WYMÓG NIEZBĘDNY: AKTUALNE UPRAWNIENIA ELEKTROENERGETYCZNE MIN. DO 1 KV
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Inowrocław