Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TER KOL KOWALSKI PAWEŁ praca

Inowrocław

Od ponad trzech dekad "Ter-Kol" Paweł Kowalski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe jest synonimem solidności i innowacyjności w branży instalacji termoizolacyjnych oraz budownictwa. Nasza historia sięga 1990 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność w Inowrocławiu, stawiając pierwsze kroki w dynamicznie rozwijającym się sektorze budowlanym.

Specjalizujemy się w tworzeniu nie tylko przestrzeni, ale także trwałych wartości, oferując kompleksowe usługi budowlane, które obejmują konstrukcję i budowę obiektów mieszkalnych oraz niemieszkalnych. Nasze projekty charakteryzują się nie tylko estetyką i funkcjonalnością, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania, co jest dla nas priorytetem.

Jako przedsiębiorstwo wielobranżowe, rozumiemy różnorodność potrzeb naszych klientów i dążymy do tego, aby każde zlecenie było realizowane z największą starannością. Dzięki temu, nasze instalacje termoizolacyjne gwarantują nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale także efektywność energetyczną, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotne.

Za sterami firmy stoi Paweł Kowalski, który swoją pasją i zaangażowaniem wprowadza "Ter-Kol" w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań, które pozwolą nam utrzymać pozycję lidera w branży. Jesteśmy dumni z naszych korzeni i doświadczenia, które przekładają się na zaufanie, jakim obdarzają nas klienci.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadą, że każdy projekt jest unikalny i zasługuje na indywidualne podejście. Dlatego też, każdego klienta traktujemy z pełnym zaangażowaniem, dbając o to, aby finalny efekt naszej pracy przekroczył jego oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy z "Ter-Kol" – razem zbudujemy przestrzeń, która będzie służyć przez lata.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TER KOL KOWALSKI PAWEŁ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia budownictwo / architektura / geodezja medycyna / farmacja / zdrowie obsługa klienta / call center

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TER KOL KOWALSKI PAWEŁ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TER KOL KOWALSKI PAWEŁ

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TER KOL KOWALSKI PAWEŁ

Adres rejestrowy

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TER KOL KOWALSKI PAWEŁ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TER KOL KOWALSKI PAWEŁ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TER KOL KOWALSKI PAWEŁ - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna (nr 3041)

    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc w przygotowywaniu posiłków, zmywanie naczyń
      Restauracja SALINE w hotelu Focus

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kelner/kelnerka (nr 3020)

      obsługa gości restauracji

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

  • Pomoc kuchenna (nr 0793)

      pomoc w przygotowywaniu posiłków dla gości restauracji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Inowrocław