Pracownicy Budowlani

Czy to Twoja firma?

Pracownicy Budowlani praca

Ostrołęka

Witaj! Jesteśmy Pracownicy Budowlani Ostrołęka, ekspertami w dziedzinie rekrutacji dla sektora budowlanego. Nasza historia sięga 2004 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą przygodę, zarządzając dużymi projektami w agencji pracy tymczasowej. Przez lata wynajmowaliśmy od 400 do 600 pracowników budowlanych miesięcznie, obsługując kilkadziesiąt budów w całej Polsce. Od 2016 roku skupiliśmy się wyłącznie na rekrutacji, realizując rocznie około 1000 projektów.


Nasza specjalność to nie tylko rekrutacja pracowników fizycznych, ale także kadry kierowniczej i specjalistycznej, a także podwykonawców budowlanych. Rozumiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiednich ludzi do pracy, dlatego stosujemy nowoczesne narzędzia marketingowe i dostosowujemy rozwiązania rekrutacyjne do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności, realizując projekty rekrutacyjne dla klientów z Polski oraz innych krajów strefy Schengen, takich jak Niemcy, Szwecja, Belgia, Norwegia, Francja i Holandia. To świadczy o naszej elastyczności i zdolności do dostosowywania się do różnorodnych wymagań rynkowych.

Zarządzani przez rodzeństwo Joannę Kruk-Godlewską i Rafała Kruk, jesteśmy firmą, która ceni rodzinne wartości i bliskie relacje z klientami oraz pracownikami. Nasza konkurencyjna przewaga wynika z głębokiej specjalizacji wyłącznie w branży budowlanej, co pozwoliło nam zbudować solidną bazę pracowników i firm podwykonawczych, administrowaną w profesjonalnych systemach.

W Pracownicy Budowlani Ostrołęka, każdy projekt traktujemy jako wyzwanie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Rozumiemy, że za sukcesem każdej budowy stoją ludzie – ich umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie. Dlatego też każdego dnia pracujemy, aby łączyć najlepszych z najlepszymi, tworząc fundamenty sukcesu naszych klientów. Zapraszamy do współpracy!

Pracownicy Budowlani najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł serwis / montaż

Oferty pracy Pracownicy Budowlani

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pracownicy Budowlani

Mapa Pracownicy Budowlani

Siedziba główna

Pracownicy Budowlani poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Ostrołęce