Czy to Twoja firma?

Yabimo sp. z o.o. praca

Kraków

YABIMO, to prężnie rozwijająca się firma obecna w 8 krajach Europy - z centralą w Polsce.
Działalność firmy koncentruje się wokół dwóch głównych specjalizacji, którymi są usługi inżynierskie, konstrukcje stalowe oraz outsourcing personalny. Więcej o firmie: www.yabimo.com

Yabimo Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia hr / kadry administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka) inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Yabimo Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Yabimo Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Yabimo Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Yabimo Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Yabimo Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Częstochowa
  3. Poznań
  4. Szczecin
  5. Warszawa
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Yabimo Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik inwentaryzacji/Kierowca/Team Leader

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • Zakres obowiązków

      DO TWOICH OBOWIĄKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE:
      - liczenie/skanowanie towarów w sklepach

      Wymagania

      -zaangażowania w wykonywanie powierzonej pracy,
      -sumienności,
      -prawo jazdy kat. B mile widziane,
      -znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana,
      -doświadczenie w pracach inwentaryzacyjnych mile widziana

      - znasz język niemiecki lub angielski i swobodnie się nim posługujesz – mamy dla Ciebie dodatkową propozycję! (team leader),
      - mile widziane prawo jazdy (poszukujemy również kierowców busów 9-os.),
      - pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym

      Oferujemy

      TO CO CI
      - Stawka 12,00€ dla osoby osoby bez doświadczenia,
      - 12,43€ dla osoby z doświadczeniem,
      - gwarant 120h,
      - niemiecka umowa o prace,
      - zakwaterowanie i transport po stronie firmy

  • SPAWACZ TIG 141

    • Lublin

      Spawanie metodą TIG 141, również mile widziane MMA 111.

      Wymagania

      - uprawnienia TIG 141

      - dośwadczenie na stanowisku spawacza

      Oferujemy

      - praca w systemie rotacyjnym

      - zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe)

      - transport

Pracodawcy w Krakowie