Toyota Katowice Sp. z o.o

Czy to Twoja firma?

Toyota Katowice sp. z o.o. praca

Katowice

Toyota Katowice Sp. z o.o. - autoryzowany dealer Toyoty obecny na rynku od ponad 20 lat, posiadający salony w Katowicach, Częstochowie i Tychach, zatrudniający ponad 300 pracowników, wielokrotny zdobywca nagród Dealer Roku, wyróżniany za najwyższy poziom satysfakcji klientów.

Toyota Katowice Sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa bhp / ochrona środowiska sprzedaż / zakupy it (informatyka)

Oferty pracy Toyota Katowice Sp. z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Toyota Katowice Sp. z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Toyota Katowice Sp. z o.o

Siedziba główna

Toyota Katowice Sp. z o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Mysłowice
  4. Sosnowiec
  5. Pruszków
  6. Tychy
  7. Żory
  8. Dąbrowa Górnicza
  9. Poznań
  10. Ruda Śląska

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Toyota Katowice Sp. z o.o - oferty archiwalne

  • SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ, LEASINGÓW I KREDYTÓW - TOYOTA KATOWICE

    • Katowice
    • kontrakt b2b
    • Toyota Katowice Sp. z o.o. - autoryzowany dealer Toyoty

      poszukuje do swojego zespołu w KATOWICACH kandydatów na stanowisko:

      Specjalista ds. ubezpieczeń, leasingów i kredytów

      Zakres obowiązków

      • efektywna sprzedaż ubezpieczeń, leasingów i kredytów,
      • aktywizacja dotychczasowych i pozyskiwanie nowych klientów,
      • nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami,
      • bieżąca obsługa klientów zgodnie ze standardami firmowymi.

      Wymagania

      • zdany egzamin dla osób ubiegających się o wykonywanie czynności agencyjnych,
      • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku,
      • sprawne posługiwanie się aplikacjami komputerowymi w środowisku Windows,
      • skrupulatność w pracy z dokumentami oraz bardzo dobra organizacja pracy,
      • zaangażowanie i silna motywacja do pracy,
      • ważne prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • atrakcyjne warunki finansowe,
      • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy,
      • niezbędne narzędzia do realizacji celów sprzedażowych,
      • przyjazną atmosferę pracy.

Pracodawcy w Katowicach