Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej BUDOWLANI praca

Warszawa

W sercu warszawskiej Woli, otoczeni zielenią i spokojem, znajduje się Dom Pomocy Społecznej „Budowlani” – miejsce, które od ponad czterech dekad stanowi bezpieczny azyl dla osób w podeszłym wieku. Nasza historia sięga roku 1976, kiedy to zrealizowano wizję stworzenia domu zasłużonego pracownika budownictwa. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać indywidualnym potrzebom naszych mieszkańców, zapewniając im opiekę i wsparcie na najwyższym poziomie.

Jako laureat Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej w kategorii "Odpowiedzialność", jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku jako instytucji odpowiedzialnej społecznie. W naszej misji kładziemy nacisk na świadczenie usług bytowych, opiekuńczych i wspomagających, a także na umożliwienie dostępu do działań kulturalno-oświatowych, które wzbogacają życie naszych mieszkańców.

Nasza placówka wyróżnia się nie tylko wysokim standardem usług, ale także unikalnym otoczeniem. Dwa ogrody – zimowy z palmami i złoto-brązową mozaiką oraz letni z basenem ozdobnym, fontanną i różnorodnymi gatunkami drzew i krzewów – są naszą dumą i zapewniają mieszkańcom przestrzeń do odpoczynku i rekreacji. To właśnie te elementy sprawiają, że Dom Pomocy Społecznej „Budowlani” jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Współpracujemy z wolontariuszami oraz organizacjami pozarządowymi, co pozwala nam na ciągłe wzbogacanie oferty i dostosowywanie jej do zmieniających się potrzeb naszych mieszkańców. Zależy nam na tym, by każdy czuł się u nas jak w domu, otoczony troską, zrozumieniem i profesjonalną opieką.

W Domu Pomocy Społecznej „Budowlani” każdy dzień jest okazją do świętowania życia, wspólnych rozmów i czerpania radości z małych rzeczy. Zapraszamy do naszej wspólnoty, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a troska o dobro mieszkańców jest fundamentem naszej działalności.

Dom Pomocy Społecznej BUDOWLANI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie uroda / pielęgnacja / dietetyka wytwórstwo / rzemiosło sektor publiczny / służby mundurowe praca fizyczna

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej BUDOWLANI

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej BUDOWLANI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dom Pomocy Społecznej BUDOWLANI

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

Dom Pomocy Społecznej BUDOWLANI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Dom Pomocy Społecznej BUDOWLANI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bydgoszcz
  3. Skierniewice
  4. Pruszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Dom Pomocy Społecznej BUDOWLANI - oferty archiwalne

  • Dietetyk

    • Warszawa
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę w zastępstwie

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: dietetyka
      • Zawody: Dietetyk (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe-dietetyka, pół roku doświadczenia zawodowego, pasja kulinarna, komunikatywna znajomość j. polskiego

        Koordynowanie czynności związanych z żywieniem mieszkańców DPS oraz realizacja (w zakresie
        merytorycznym) umowy dotyczącej przygotowywania posiłków dla mieszkańców DPS przez Wykonawcę zewnętrznego. Całość spraw związanych z żywieniem mieszkańców DPS.

        Zgłoszenia:agnieszka.osiak@um.warszawa.pl
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: premie i dodatki
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekun/opiekun kwalifikowany

    • Warszawa
    • umowa o pracę

      całokształt spraw związanych z obsługą opiekuńczo-pielęgnacyjną mieszkańców DPS oraz sprawowanie nadzoru nad stanem higienicznym mieszkańców.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, roczne doświadczenie zawodowe, wysoka kultura osobista, cierpliwość, wrażliwość, otwarcie na potrzeby osób starszych; komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: całokształt spraw związanych z obsługą opiekuńczo-pielęgnacyjną mieszkańców DPS oraz sprawowanie nadzoru nad stanem higienicznym mieszkańców. *Praca według określonego grafiku w godzinach: 07:00-19:00, 19:00-7:00, 07:00-15:00 [Kontakt: tel. 22 836 95 63 lub osobiście]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 780 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki
  • Opiekun/-ka

    • Warszawa

      - realizacja usług opiekuńczych dla mieszkańców w zakresie pomocy w czynnościach opiekuńczo- pielęgnacyjnych i higieniczno-pielęgnacyjnych zgodnie z harmonogramem pracy
      - zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom uczestniczenie w procesie aktywizacji mieszkańca, udzielanie pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia życia
      - udział w prowadzeniu dokumentacji wewnętrznej
      - stała współpraca z zespołem opiekunów i terapeutów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, umiejętność opieki nad osobami starszymi. Obowiązki: - realizacja usług opiekuńczych dla mieszkańców w zakresie pomocy w czynnościach opiekuńczo- pielęgnacyjnych i higieniczno-pielęgnacyjnych zgodnie z harmonogramem pracy - zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom uczestniczenie w procesie aktywizacji mieszkańca, udzielanie pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia życia - udział w prowadzeniu dokumentacji wewnętrznej - stała współpraca z zespołem opiekunów i terapeutów [Zgłoszenia: sekretariat@dpsbudowlani.pl, 22 836 66 62] Klauzula informacyjna na stronie - ważne informacje rekrutacja

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Premia kwartalna + wysługa lat

Pracodawcy w Warszawie