Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej BUDOWLANI opinie i informacje

Warszawa
Dom Pomocy Społecznej „Budowlani” jest znaną i szanowaną placówką opiekuńczą mieszczącą się na warszawskiej Woli, dedykowaną osobom w podeszłym wieku. Jako laureat Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej w kategorii "Odpowiedzialność", wyróżniamy się społeczną odpowiedzialnością i wysokim standardem świadczonych usług. Od momentu uroczystego otwarcia w 1976 roku, naszym priorytetem jest realizacja misji zapewnienia usług bytowych, opiekuńczych, wspomagających oraz dostęp do działań kulturalno-oświatowych, zawsze z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego mieszkańca.

Nasze wyjątkowe otoczenie, które obejmuje dwa ogrody - zimowy z palmami i mozaiką oraz letni z basenem i fontanną, stanowi o naszej unikalności i przyczynia się do konkurencyjności na rynku usług opiekuńczych. Dzięki współpracy z wolontariuszami i organizacjami pozarządowymi, nieustannie wzbogacamy ofertę, aby zapewnić mieszkańcom jak najlepsze warunki do życia i rozwoju.

W Domu Pomocy Społecznej „Budowlani” mieszkańcy mogą liczyć na atmosferę szacunku i troski. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do ich potrzeb, stwarzając miejsce, gdzie każdy czuje się bezpiecznie i komfortowo.

Opinie pracowników o firmie Dom Pomocy Społecznej BUDOWLANI (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Dom Pomocy Społecznej BUDOWLANI? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Dom Pomocy Społecznej BUDOWLANI (3)

3.7

Na podstawie 6 ocen z Google.

Adam Krzyzanowski

Adam Krzyzanowski

To jest SUPER DOM zobaczcie na Facebooku - ile dobra tam się dzieje dla Mieszkańców. 👍👍 Personel bardzo uprzejmy, Wszyscy radośnie witają i zapraszają- to MEGA 👌👌 DPS Budowlani jest jedynym dps w Polsce, który otrzymał nagrodę Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej w kategorii Odpowiedzialność 🤩🤩 Dom Pomocy Społecznej Budowlani - To najlepszy Dom w Polsce

Dodano: 10 miesięcy temu

Patrycja Kawecka

Patrycja Kawecka

Tak jak dom opieki!!

Dodano: 11 miesięcy temu

Katarzyna Sztarbała

Katarzyna Sztarbała

Widać pozytywne zmiany!

Dodano: rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

Dom Pomocy Społecznej BUDOWLANI w opinii klientów i współpracowników

Klienci Domu Pomocy Społecznej BUDOWLANI doceniają pozytywną atmosferę i to, jak wiele dobrego dzieje się dla mieszkańców, co znajduje odzwierciedlenie w aktywności domu na Facebooku. Pracownicy są odbierani jako wyjątkowo uprzejmi, a ich serdeczne powitania tworzą przyjazne środowisko pracy, co może stanowić znaczący czynnik dla potencjalnych kandydatów do pracy. Ponadto, DPS Budowlani wyróżnia się na tle innych placówek otrzymaną nagrodą Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej w kategorii Odpowiedzialność, co świadczy o zaangażowaniu domu w działania społeczne i może świadczyć o wysokich standardach stosowanych w placówce. Pomimo zgłaszanych w przeszłości obszarów wymagających poprawy, obecne opinie wskazują na widoczne pozytywne zmiany. Dla potencjalnych pracowników, takie środowisko może oznaczać możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w miejscu, które stawia na dobro mieszkańców i pracowników.

Opinie Dom Pomocy Społecznej BUDOWLANI - kandydaci i pracownicy

Wielu pracowników wyraża pozytywne opinie o DPS Budowlani, wskazując na różnorodne benefity oraz miłą atmosferę pracy. Przetwarzając zamieszczone opinie, można zauważyć, że pracownicy cenią sobie szereg aspektów swojego miejsca pracy.

Pozytywne aspekty:
  • Atrakcyjny system wynagradzania: pracownicy zwracają uwagę na to, że składniki wynagrodzenia zawierają pensję zasadniczą wzbogaconą o dodatek stażowy oraz motywacyjny, przekładający się na zadowolenie z warunków finansowych.
  • Dobre warunki pracy: opinie wskazują na to, że DPS Budowlani jest miejscem, które stwarza szansę na sukces zawodowy, wyrażając się poprzez zadowolenie z pracy wśród osób ceniących kontakt z ludźmi.
  • Pozytywna atmosfera: niektóre opinie podkreślają, że praca odbywa się w przyjaznej atmosferze, co jest ważne w kontekście miejsca będącego domem dla osób wymagających opieki.
DPS Budowlani - podsumowanie opinii

Analizując internetowe opinie na temat DPS Budowlani, można stwierdzić, że jest to miejsce, gdzie pracownicy doceniają zwłaszcza system wynagradzania oraz atmosferę. Zwraca się również uwagę na potrzebę przeprowadzenia remontu oraz na zmienność opinii, co może być obszarem wymagającym uwagi kierownictwa. Ogólne wrażenie na temat pracy w DPS Budowlani wydaje się jednak pozytywne, co może zachęcać potencjalnych pracowników do rozpoczęcia współpracy z tą placówką.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Dom Pomocy Społecznej BUDOWLANI) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 05.04.2024

Opinie o pracodawcach w Warszawie