Consea Poland Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Consea Poland Sp. z o.o. praca

Kraków

Consea Executive Search jest międzynarodową grupą specjalizującą się w realizacji projketów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze.

Działamy w Polsce, Chinach, Brazyli, Meksyku oraz we Włoszech. Dla naszych Klientów pracujemy już od ponad 40 lat.

Consea Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia obsługa klienta / call center it (informatyka) inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Consea Poland Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Consea Poland Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Służbowy samochód

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Consea Poland Sp. z o.o.

Siedziba główna

Consea Poland Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Gdynia
  5. Ciechanów
  6. Katowice
  7. Wejherowo
  8. Poznań
  9. Częstochowa
  10. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Consea Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. SAP

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jesteśmy międzynarodową firmą rekrutacyjną wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 4143. Posiadamy swoje biura we Włoszech, w Chinach, Meksyku, Brazylii, USA i w Polsce.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa modułu: WM, system kodów kreskowych oraz etykietowania,
      • Obsługa i wsparcie użytkowników systemu SAP - (bieżące rozwiązywanie problemów),
      • Rozwój i ulepszenie działania systemu w/w obszarach,
      • Wsparcie w zakresie obszarów: PP, SD, QM,MM,
      • Prowadzenie projektów związanych z system SAP dla zakładów na terenie Europy.

      Wymagania

      • Ukończone studia informatyczne lub pokrewne,
      • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
      • Znajomość systemu SAP na poziomie konfiguracji i parametryzacji,
      • Znajomość procesów produkcyjnych i logistycznych,
      • Doświadczenie w projektach IT,
      • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
      • Dobra znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
      • Dodatkowym atutem będzie znajomość programowania w języku ABAP, oraz doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej,
      • Prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie.
      • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji.
  • KIEROWNIK INŻYNERII/ ENGINEERING MANAGER

    • Sosnowiec
    • Jesteśmy międzynarodową firmą rekrutacyjną wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 4143. Posiadamy swoje biura we Włoszech, w Chinach, Meksyku, Brazylii, USA i w Polsce. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów (k/m) na stanowisko Engineering Manager.

      • Zarządzanie zespołem technicznym składającym się z około 20 inżynierów i specjalistów odpowiedzialnych za realizację projektów i produktów oraz ciągłe doskonalenie wyposażenia produkcyjnego.
      • Odpowiedzialność za optymalizację i ulepszanie bieżących projektów i produktów.
      • Współpraca z centrum kompetencyjnym przy wdrażaniu i uruchamianiu nowych projektów.
      • Odpowiedzialność za instalację i monitorowanie prawidłowego i bezpiecznego działania maszyn.
      • Ustawienie odpowiedniej strategii i narzędzi do konserwacji sprzętu.
      • Ustanowienie i wdrożenie odpowiednich standardów pracy umożliwiających zespołowi inżynierów i specjalistów osiągnięcie wyznaczonych celów.
      • Budowanie i wzmacnianie motywacji wewnątrz zespołu pracowników oraz zachęcanie zespołu do ciągłego doskonalenia.
      • Wprowadzanie i zarządzanie wszystkimi niezbędnymi zmianami w celu ciągłego doskonalenia i cyfryzacji.
      • Definiowanie wskaźników procesów inżynierskich i ich monitorowanie.
      • Zarządzanie kosztami, analiza i monitorowanie kosztów inżynierskich.
      • Odpowiedzialność za prawidłowe użytkowanie systemu ERP i MES.
      • Współpraca w projektach na poziomie grupy (standaryzacja procesów, PLM, Industry 4.0).

      Wymagania

      • Wykształcenie kierunkowe (Licencjat lub Magister Inżynierii Elektrycznej lub Mechanicznej).
      • Wymagane doświadczenie zawodowe w firmach produkcyjnych w jednym z obszarów technicznych (inżynieria, technologia, industrializacja, zarządzanie projektami itp.).
      • Preferowane wcześniejsze doświadczenie w firmie z sektora motoryzacyjnego.
      • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w Lean Manufacturing lub dobra znajomość narzędzi Lean Manufacturing.
      • Umiejętność zarządzania i motywowania pracowników, mentora, coacha oraz delegowania zadań i odpowiedzialności.
      • Bardzo dobre umiejętności komunikacji, prezentacji i współpracy.
      • Znajomość Lean six sigma jest dodatkowym atutem.
      • Doświadczenie w zakresie koncepcji i rozwiązań cyfrowych i Przemysłu 4.0 (technologie czujników, automatyzacja, analiza danych) jest dodatkowym atutem.
      • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego, mile widziana znajomość drugiego języka obcego.

      Oferujemy

      • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego.
      • Możliwość szkoleń zawodowych.

Pracodawcy w Krakowie