Czy to Twoja firma?

INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY praca

Poznań

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumnym strażnikiem zdrowia i jakości roślin uprawnych w Polsce. Jako Instytut Ochrony Roślin – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Poznaniu, nasza misja skupia się na zapewnieniu najwyższej ochrony naszym zielonym skarbom narodowym. Od 1951 roku, z zespołem liczącym od 201 do 500 specjalistów, nieustannie pracujemy nad innowacjami w rolnictwie i ochronie roślin.

Nasza działalność obejmuje szeroki wachlarz specjalizacji, od rolnictwa ekologicznego, przez integrowaną ochronę roślin, aż po bioróżnorodność i sygnalizację agrofagów. Dzięki nowoczesnym laboratoriom i szklarniom z możliwością monitorowania warunków środowiskowych, jesteśmy w stanie prowadzić szczegółowe badania, które przyczyniają się do bezpieczeństwa żywności i ochrony naszego środowiska.

Jako certyfikowana jednostka organizacyjna, realizujemy badania rejestracyjne, przedrejestracyjne, wdrożeniowe oraz naukowe, które są fundamentem naszej przewagi konkurencyjnej. Nasze działania są odpowiedzią na wyzwania współczesnego rolnictwa, a nasze doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że jesteśmy liderem w dziedzinie ochrony roślin w Polsce.

Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do współpracy. Razem możemy dbać o zdrowie roślin i przyszłość rolnictwa w naszym kraju.

INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa bhp / ochrona środowiska hotelarstwo / gastronomia / turystyka prawo i administracja państwowa bankowość / finanse

Oferty pracy INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

Praca alert - powiadomienia

Praca INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

  • Inżynier

    INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Mapa INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

Siedziba główna

Oddział Toruń

Oddział Sośnicowice

Oddział Winna Góra

Oddział Rzeszów

Oddział Białystok

INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Rybnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY - oferty archiwalne

  • Inżynier

    • Poznań
    • Zakres obowiązków

      Praca w Centrum Badań Rejestracyjnych Agrochemikaliów w ramach 8-godzinnego dnia pracy. Obowiązki obejmować będą przeprowadzanie badań skuteczności środków ochrony roślin (badania polowe, laboratoryjne, szklarniowe), wyjazdy terenowe w związku z realizacją doświadczeń. Opracowywanie dokumentacji z prowadzonych badań.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Obsługa komputera - OPEN OFFICE, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, tytuł magistra agronomii (poziom/kierunek) rolnictwo, leśnictwo, ogrodnictwo lub pokrewne. Chęć poszerzenia kwalifikacji. Znajomość zagadnień agronomii i zagadnień związanych ze środowiskiem rolniczym, znajomość metod statystycznych do analiz wyników. Znajomość przynajmniej jednej z dziedzin: ochrona środowiska, entomologia. Mile widziane: znajomość ogólnych zagadnień agronomii, doświadczenie w realizacji prac badawczych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Robotnik

    • Poznań

      - pielegnacja trawników i kwiatów
      - odśnieżanie, posypywanie piaskiem i solą
      - dbanie o czystość na terenie i ulicy
      - transport butli z gazami technicznymi
      - rozładunek i transport ciężkich przemiotów
      - zbiórka materiałów wtórnych (śmieci zmieszane, złom, szkło, papier, plastik)
      - przeprowadzki w Zakładach, przenoszenie mebli, aparatury
      - opryski szklarni przed słońcem
      - zakładanie małych trawników
      - utrzymanie w dobrym stanie sprzętu gospodarczego

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: umiejętność obsługi sprzętu ogrodniczego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • Inżynier- entomolog, herbolog

    • Poznań

      Praca w Centrum Badań Rejestracyjnych Agrochemikaliów w ramach 8 godzinnego dnia pracy. Obowiązki będą obejmować przeprowadzenie badań skuteczności środków ochrony roślin (badania polowe, laboratoryjne, szklarniowe), wyjazdy terenowe w związku z realizacją doświadczeń, opracowywanie dokumentacji z prowadzonych badań. Niezbędne prawo jazdy kat.B, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, chęć poszerzenia kwalifikacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera - Ms Office
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe: rolnictwo, pokrewne. Znajomość zagadnień agronomii i zagadnień związanych ze środowiskiem rolniczym, znajomość metod statystycznych do analizy wyników, znajomość tematyki z dziedziny- przynajmniej jednej z dziedzin: ochrona roślin, entomologia, herbologia. Oczekiwania mile widziane: znajomość ogólnych zagadnień agronomii, ochrony środowiska, doświadczenie w realizacji prac badawczych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Poznaniu