Czy to Twoja firma?

Areszt Śledczy w Gliwicach praca

Gliwice
działalność prawnicza i sądowa
Areszt Śledczy w Gliwicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Areszt Śledczy w Gliwicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Areszt Śledczy w Gliwicach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Areszt Śledczy w Gliwicach

Siedziba główna

Areszt Śledczy w Gliwicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Areszt Śledczy w Gliwicach
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Bytom
  3. Zabrze
  4. Katowice
  5. Częstochowa
  6. Bielsko-Biała
  7. Ruda Śląska
  8. Rybnik
  9. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Areszt Śledczy w Gliwicach - oferty archiwalne

  • Młodszy asystent/ambulatorium z izbą chorych

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Szczegółowe informacje:
      Wykształcenie: wyższe medyczne; prawo wykonywania zawodu; niepełny wymiar etatu; miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 4 250 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gliwicach