Zistań trenerem odżywiania

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.03.2022
Waldemar Miszewski

Inny

Umowa o pracę

Trener Odżywiania. Możliwość własnego biznesu.

500 - 5 000 zł/mies.

Dodatkowa / sezonowa

Z racji rozszerzenia działalności On- line

Klub Zdrowego Odżywiania szuka 2 osób na stanowisko Trenera Odżywiania.

Nie wymagamy doświadczenia. Firma zapewnia pakiet szkoleń, które Ciebie przebranżowią.

Ramowe obowiązki:

- aktywne pozyskiwanie klienta on-line;

- wykonywanie konsultacji żywieniowych on-line;

- sprzedaż suplementacji;

- prowadzenie żywieniowe klienta;

- prowadzenie kartotek klientów;

- budowanie długoterminowych relacji z klientami;

- budowanie bazy klientów;

- uczestniczenie w warsztatach odżywiania on-line

(w późniejszym czasie również prowadzenie tych aktywności);

- w dalszym etapie współpracy możliwość szkolenia innych osób na stanowisko Trenera Odżywiania oraz otworzenia Klubu Zdrowego Odżywiania.

Wymagania

- umiejętność samoorganizacji czasu pracy

- umiejętność pracy z ludźmi

- punktualność

- kreatywność

- otwartość

Oferujemy

- czas pracy dopasowany indywidualnie;

- jasną ścieżkę kariery i rozwoju;

- jasny plan marketingowy;

- umowę licencyjną z międzynarodową firmą odżywczą;

- możliwości finansowe uzależnione od wkładu pracy- wynagrodzenie prowizyjne:

a) na dodatkowo- między 500 a 5000 zł;

b) w pełnym wymiarze godzin- od 5000 zł wzwyż;

- szkolenia z zakresu odżywiania oraz z zakresu prowadzenia grupy Trenerów i zarządzania biznesem;

- możliwość otworzenia własnego Klubu Zdrowego Odżywiania.
Miejsce pracy
  • Białe Błota pow. bydgoski, Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)