Specjalista ds. rehabilitacji - muzykoterapeuta w warsztacie terapii zajęciowej "dąb" (nr 1076)

  • Białe Błota, kujawsko-pomorskie pow. bydgoski

Terapeuta

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • Inne wymagania: niezbędne:
    - wykształcenie wyższe o kierunku pedagogiczno-muzycznym,
    - obywatelstwo polskie,
    - zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych,
    - niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie,
    - nieposzlakowana opinia.

    pożądane:
    - udokumentowane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi,
    - umiejętność organizacji pracy i kreatywność,
    - komunikatywność,
    - empatia,
    - umiejętność pracy w zespole.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 844 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)