Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024
ELPRIM KOMÓR Spółka Jawna

Inżynier- kierownik budowy

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie pow. inowrocławski
  • 7 500-15 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Inżynier budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • kierowanie budową w oparciu o przepisy prawa budowlanego
  • organizowanie i koordynowanie budowy
  • kontraktowanie i rozliczanie podwykonawców
  • prowadzenie analizy harmonogramu i postępu robót
  • współpraca z inwestorem, projektantami, podwykonawcami, i innymi zespołami technicznymi
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • udział w odbiorach końcowych inwestycji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, elektryczne
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi
  • prawo jazdy kategorii B
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • nastawienie na długoletnią współpracę
  • kursy dokształcające podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Administratorem danych osobowych jest ELPRIM KOMÓR Spółka Jawna 88-100 Inowrocław Poznańska 185A, NIP: 5562651544. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Elprim Komór spółka jawna w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.