Grafik

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-17

Clarena to firma, która powstała z pasji do tworzenia. W branży kosmetycznej działa od roku 1996. Firma to przede wszystkim ludzie, którzy ja tworzą i wspierają się wzajemnie. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy i oferujemy pracę w siedzibie firmy Wilczyce oraz w Warszawie i Krakowie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Poplawska Group sp. z o. o. sp. k. do naszego zespołu poszukujemy grafika DTP.

Oferujemy pracę w nowoczesnej siedzibie firmy tuż pod Wrocławiem, a także możliwość stałego rozwoju.

Zakres obowiązków:

- tworzenie grafik na potrzeby druku i Internetu
- przekładanie briefu na koncepty graficzne
- obróbka graficzna i retusz fotografii
- tworzenie spójnych oraz zgodnych z CI i standardami marki projektów graficznych
- projektowanie graficzne opakowań, etykiet, kartonów oraz wykrojników i szablonów, przygotowanie plików do druku
- sprawdzanie plików zewnętrznych pod kątem druku
- kontakt z drukarniami w sprawach technicznych

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość pakietu Adobe: InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat Pro
- wysoko rozwinięte poczucie estetyki
- znajomość zagadnień związanych z DTP
- umiejętność składu tekstu
- umiejętność przygotowania plików do druku (m. in. tworzenia poddruków, uszlachetnień)
- duża dokładność
- umiejętność pracy pod presją czasu
- zaangażowanie i kreatywność

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia

-atrakcyjny system wynagrodzeń

-niezbędne narzędzia do pracy

-profesjonalne środowisko pracy

-pakiet dodatkowych świadczeń : ubezpieczenia grupowe, karta Multisport

Zawód:
Grafik
Miejsce pracy:
Wrocław
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
18-12-2020
Oferta wygasła w dniu:
17-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROJEKTANT STRON INTERNETOWYCH/GRAFIK KOMPUTEROWY

Zawód: grafik Rodzaj: umowa na okres próbny
IDŹCZAK-MEBLE Firma PHU Roman Idźczak
od 4000 zł
UoP brutto/mies.
Łęka Opatowska
Wrocław

12-01-2021
od 4000 zł

GRAFIK

FIRMA HANDLOWA "ILSCY" SPÓŁKA JAWNA
od 2800 zł