Pracownik magazynu Bielawa - pakowacz / kompletacja paczek

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.01.2022
Firma Denix Sp. z o.o. Sp. k.

Magazynier

Umowa o pracę

Firma z siedzibą w Dzierżoniowie zatrudni pracownika na stanowisko: pracownik magazynu. Miejsce wykonywania pracy: Bielawa

Zakres obowiązków:

- kompletacja zamówień na podstawie dokumentu (paragonu, faktury)

- pakowanie paczek

- wydawanie kurierowi do transportu gotowych przesyłek

- przyjmowanie towaru

- porządkowanie magazynu

Wymagania

- znajomość następujących programów: VAPRO MAG, Subiekt, Menadżer Sprzedaży AL

- odpowiedzialność

- komunikatywność

- zdolność szybkiego uczenia się

- zaangażowanie

- dyspozycyjność

Oferujemy

-pracę w systemie dwuzmianowym : 6-14, 14-22,

- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat – początkowo umowa zlecenie przez okres 3 miesięcy;

- pracę w młodym i przyjaznym zespole,

- szanse na zdobycie specjalistycznej wiedzy i doświadczenia,

- atrakcyjny system wynagrodzenia,

PRACA OD ZARAZ !!!

NA WSTĘPIE UMOWA ZLECENIA NA 3 MIESIĄCE, PO TYM OKRESIE UMOWA O PRACĘ NA MIN. 2 LATA

Jeśli ogłoszenie się wyświetla to znaczy, że jest aktualne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami!
Miejsce pracy
  • Bielawa pow. dzierżoniowski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)