Czy to Twoja firma?

Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. praca

Szczawno-Zdrój

Witaj w Uzdrowisku Szczawno-Jedlina S.A., miejscu, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, aby wspierać Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Nasza siedziba zlokalizowana jest w malowniczym Szczawnie-Zdroju, gdzie otaczająca nas przyroda sprzyja relaksowi i odnowie biologicznej.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza działalność opiera się na wykorzystaniu naturalnych surowców leczniczych, które są skarbem naszego regionu. To właśnie one stanowią fundament naszej misji – poprawy zdrowia i jakości życia każdego kuracjusza i gościa, który nas odwiedza.

Nasze usługi są skrojone na miarę Twoich potrzeb. Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów, które obejmują rehabilitację ruchową, balneoterapię, fizykoterapię spa i relaksacyjne, krioterapię, kąpiele w CO2, kuracje pitną oraz masaże. Wszystko to, aby wspierać Twój organizm w dążeniu do pełni zdrowia.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych gości jest wyjątkowy, dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne. Profesjonalne podejście naszych lekarzy i fizjoterapeutów pozwala na stworzenie spersonalizowanych pakietów pobytowych, które odpowiadają na konkretne potrzeby kuracjuszy.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika nie tylko z wykorzystania naturalnych surowców leczniczych, ale również z głębokiego zaangażowania w indywidualne potrzeby każdego, kto przekracza próg naszego uzdrowiska. Wierzymy, że to połączenie profesjonalizmu i osobistego podejścia jest kluczem do skuteczności naszych usług.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią czy szczegółami dotyczącymi naszej pozycji na rynku, możemy zapewnić, że nasze działania są zawsze ukierunkowane na najwyższą jakość i innowacyjność. Wszystko to, abyś Ty mógł cieszyć się życiem w pełni zdrowia i witalności.

Zapraszamy do Uzdrowiska Szczawno-Jedlina S.A., gdzie nasza wiedza i umiejętności służą Twojemu zdrowiu. Dołącz do grona tych, którzy już nam zaufali i pozwól sobie na chwilę odprężenia i regeneracji w naszym uzdrowisku. Czekamy na Ciebie, aby wspólnie pracować nad lepszym jutrem.

Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Informatyk Szczawno-Zdrój
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator maszyn piekarniczych

    Dijo Baking Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 5 450-6 000 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa
  • Kucharz Platinum Palace Boutique Hotel & SPA

    ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.
    • Wrocław
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 500-6 850 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa

Mapa Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Walbrzych
  4. Brzeg Dolny
  5. Gniezno
  6. Olsztyn
  7. Strzelin
  8. Swietochlowice
  9. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Szczawno-Zdrój
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie posiłków zgodnie z jadłospisem dla kuracjuszy i klientów Spółki, przestrzeganie przepisów HCCP, współpraca z dietetykiem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Inne wymagania: Ważna książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kucharz

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN

Pracodawcy w Szczawnie-Zdroju