Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Inżynier/Technik elektroenergetyk

  • Świebodzice, dolnośląskie pow. świdnicki

Elektroenergetyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Przedmiotem działania Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A. jest świadczenie usług przesyłania energii elektrycznej, przy zachowaniu wymaganych kryteriów bezpieczeństwa pracy Krajowego Systemu Elektroenergetycznego (KSE).

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko: Inżynier/Technik elektroenergetyk

Zakres obowiązków

  • wykonywanie czynności sterowniczych na polecenie ODM/RCN na stacjach obszaru ZES Wrocław z wdrożonym systemem SSiN w przypadku jego uszkodzenia
  • przygotowywanie miejsca pracy, dopuszczenie do pracy i likwidacja miejsca pracy w myśl przepisów BHP na stacjach i liniach obszaru ZES Wrocław
  • przeprowadzanie oględzin stacji i linii obszaru ZES Wrocław
  • dokonywanie przestawień automatyki zabezpieczeniowej zgodnie z odrębną instrukcją stanowiskową
  • dokonywanie identyfikacji uszkodzeń oraz anormalnych stanów pracy i aparatury (w zakresie linii i stacji) na polecenie RCN w drodze miejscowych oględzin lub w oparciu o wskazania lokalizatorów miejsca zwarcia ( w tym lokalizowanie miejsca zwarcia z poziomu stacji)
  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjno-ruchowej stacji i linii zgodnie z obowiązującymi przepisami, instrukcjami i regulaminami
  • wykonywanie prac eksploatacyjnych urządzeń elektroenergetycznych w zakresie przeglądów, napraw, pomiarów i diagnostyki urządzeń na stacjach i liniach obszaru ZES Wrocław
  • wykonywanie sprawdzeń EAZ i obwodów wtórnych na stacjach obszaru ZES Wrocław
  • pełnienie dyżuru technicznego (domowego)
  • wykonywanie dodatkowych prac zleconych przez RCN, Kierownika ZES Wrocław

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku elektroenergetyka, elektrotechnika lub pokrewnych
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat B

Mile widziane doświadczenie:

  • doświadczenie zawodowe w pracy przy urządzeniach NN,WN,SN
  • świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia
  • Administratorem danych osobowych jest Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. 05-520 ul. Warszawska 165 Konstancin-Jeziorna, NIP: 5262748966. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. 05-520 ul. Warszawska 165 Konstancin-Jeziorna, NIP: 5262748966 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)