Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWE AGRO-MAT ANDRZEJ TRACZ praca

Braszowice

Od ponad trzech dekad PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWE AGRO-MAT ANDRZEJ TRACZ jest synonimem zaangażowania i pasji, które przekuwamy w wysokiej jakości usługi i produkty dla branży rolniczej. Nasza historia rozpoczęła się w 1990 roku w malowniczych Braszowicach i od tego czasu nieustannie się rozwijamy, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Jako firma rodzinna z polskim kapitałem, z dumą zatrudniamy 110 wykwalifikowanych pracowników, którzy są fundamentem naszej działalności. Każdego dnia wspólnie pracujemy na zaufanie ponad 2 500 tysiąca klientów, oferując im nie tylko produkty, ale i kompleksową obsługę.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo renomowane marki takie jak KUBOTA, MERLO, BEDNAR, czy MX. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej zboża, maszyn rolniczych oraz urządzeń niezbędnych do efektywnej pracy w gospodarstwie. Nie ograniczamy się jednak do handlu – nasza działalność usługowa wspomaga produkcję roślinną, a także zapewnia naprawę i konserwację maszyn, co jest kluczowe dla ciągłości i efektywności pracy naszych klientów.

Jesteśmy dumni z posiadania własnego gospodarstwa rolnego o powierzchni 2400 ha, gdzie prowadzimy hodowlę bydła mlecznego z stadą liczącym 600 sztuk. To nie tylko zapewnia nam praktyczną wiedzę o potrzebach sektora, ale także stanowi solidne fundamenty dla naszej pozycji na rynku.

Stawiamy na stały rozwój i pogłębianie naszej dotychczasowej wiedzy, co pozwala nam nie tylko utrzymać wysoką jakość oferowanych produktów i usług, ale także innowacyjnie podchodzić do wyzwań współczesnego rolnictwa. Nasze działania są ukierunkowane na zrównoważony rozwój i odpowiedzialność – zarówno wobec naszych klientów, jak i środowiska naturalnego.

W Agro-Mat rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko przez lata, ale także poprzez codzienną ciężką pracę i zaangażowanie w każdy aspekt naszej działalności. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już od lat cenią sobie nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Razem możemy więcej – dołącz do naszej rolniczej rodziny.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWE AGRO-MAT ANDRZEJ TRACZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn rolnictwo / hodowla księgowość / ekonomia doradztwo / konsulting / audyt produkcja / przemysł

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWE AGRO-MAT ANDRZEJ TRACZ

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWE AGRO-MAT ANDRZEJ TRACZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWE AGRO-MAT ANDRZEJ TRACZ

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWE AGRO-MAT ANDRZEJ TRACZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWE AGRO-MAT ANDRZEJ TRACZ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Katowice
  6. Legnica
  7. Toruń
  8. Zabkowice Śląskie
  9. Gliwice
  10. Prudnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWE AGRO-MAT ANDRZEJ TRACZ - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Braszowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      w zawodzie
      KONTAKT PO 01.09.2022

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: sprawność fizyczna
      • Inne wymagania: doświadzczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 8 00 - 16 00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik magazynowo-placowy

      w zawodzie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: OSOBA SILNA FIZYCZNE, sprawność fizyczna

      Oferujemy

Pracodawcy w Braszowicach