Twoje wsparcie w rekrutacji

Administrator Biura z j. niemieckim

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-10-05

Zakres obowiązków:

Zadania:

  • Przyjmowanie zamówień od klientów, wprowadzanie ich do systemu, monitorowanie ich realizacji
  • Odpowiedzialność za organizację spotkań w firmie
  • Zarządzanie danymi w systemie,
  • Aktywne wspieranie pozostałych działów firmy

Wymagania:

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

Nasz klient oferuje:

  • Umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość używania języków obcych w codziennej pracy
  • Przyjazna atmosfera i poczucie stabilizacji zawodowej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
21-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
05-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: praca stała
H&S Biuro Rachunkowe s.c.
Sokołów Podlaski
Warszawa

12-10-2020