Twoje wsparcie w rekrutacji

Inspektor ds. bhp

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-09

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń wstępnych instruktażowych BHP pracowników Urzędu w celu przekazania wiedzy na temat zasad bhp.
  • Weryfikowanie wniosków w sprawach zakupu okularów korekcyjnych do pracy przy komputerze w celu przyznania pracownikom dofinansowania.
  • Przygotowywanie projektów aktów wewnętrznych dotyczących BHP w celu zapewnienia ich właściwej treści merytorycznej.
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów BHP w celu zapobiegania zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawy warunków pracy przez pracodawcę.
  • Sporządzanie i przedstawianie pracodawcy, co najmniej raz do roku okresowych analiz stanu BHP w celu zapobiegania zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawy warunków pracy.
  • Sporządzanie dokumentacji wypadkowej w celu przyznania poszkodowanym pracownikom świadczeń.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego w obszarze bhp
  • znajomość przepisów prawa pracy
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • znajomość przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • umiejętność obsługi komputera (MS Word, MS Excel)
  • prawo jazdy kat.B
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Inspektor
Miejsce pracy:
Białystok
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-11-25
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-09
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Inspektor nadzoru budowlanego ds. orzecznictwa i kontroli

Zawód: inspektor Rodzaj: praca stała
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Mońkach
Mońki
2020-01-11

Inspektor weterynaryjny ds. ochrony zdrowia i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Mońkach
Mońki
2020-01-11

Inspektor weterynaryjny ds. rolniczego handlu detalicznego (RHD)

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Hajnówce
Hajnówka
2020-01-03

Inspektor nadzoru budowlanego ds. inspekcji i kontroli

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Zambrowie
Zambrów
2020-01-14

INSPEKTOR TECHNICZNEGO UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI

Zawód: inspektor Rodzaj: umowa na okres próbny
25.WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W BIAŁYMSTOKU
od 3350 zł
UoP brutto/m-c
Łomża
2020-01-20
od 3350 zł

Inspektor nadzoru budowlanego

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Augustowie
Augustów
2020-01-21