Twoje wsparcie w rekrutacji

PROJEKTANT BRANŻY ORUROWANIA

Kim jesteśmy?

Nasze biuro zajmuje się wielobranżowymi projektami instalacji dla przemysłu rafineryjnego, naftowego i chemicznego, itp. Zakres realizowanych przez nas prac jest bardzo szeroki: od koncepcji, przez wszystkie etapy projektowania, do budowy instalacji i nadzoru nad uruchomieniem. Wykonujemy również usługi konsultacyjne, inwentaryzacyjne, przeglądy bezpieczeństwa i inne.

Poszukujemy projektantów branży orurowania z minimum 2-letnim doświadczeniem.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej w pełnym zakresie branży orurowania,
  • projektowanie planów lokalizacji aparatów, maszyn i urządzeń,
  • przygotowanie rysunków izometrycznych rurociągów i rysunków 2D instalacji,
  • tworzenie modeli 3D,
  • przygotowanie dokumentacji odbiorowej rurociągów,
  • sporządzanie specyfikacji technicznych na potrzeby postępowań zakupowych,
  • dobór materiału i wykonanie specyfikacji wykonawczej rurociągów wg otrzymanych wymagań procesowych,
  • określanie pozostałych specyfikacji niezbędnych do procesu wytworzenia rurociągów,
  • współpraca z innymi branżami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w projektowaniu z zakresu  branży orurowania,
  • znajomość  technologii orurowania, materiałoznawstwa i wytrzymałości materiałów,
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania schematów P&ID,
  • samodzielność i terminowość w realizacji zadań,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • znajomość oprogramowania: pakiet MS Office, AutoCAD,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • zaangażowanie w zakresie wykonywania powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • umiejętność organizacji i koordynacji prac,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość programów Aveva PDMS, Autopipe, AUTOCAD PLANT 3D, Smart Plant 3D,
  • znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość aktualnych norm i przepisów (ATEX, WUDT, API, PN-EN, ASME),
  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • możliwość zdobycia dużej wiedzy i doświadczenia zawodowego,
  • przyjazną atmosferę ukierunkowaną na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • unikalne i nietypowe projekty dające możliwość poszerzenia wiedzy technicznej,
  • udział w szkoleniach branżowych i szkoleniach w oprogramowaniu 3D,
  • świadczenia socjalne,
  • pakiety medyczne.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Dokumenty aplikacyjne CV oraz List Motywacyjny należy przesłać mailowo na adres: rekrutacja@biprotech.com

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Zawód:
Projektant
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-26
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-26
Liczba odsłon ogłoszenia:
448
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ATEPAA

Projektant mebli

Zawód: projektant Rodzaj: umowa o pracę
ATEPAA
ATEPAA
Bielsko-Biała
2019-10-14
ATEPAA

Konstruktor/ Projektant mebli

ATEPAA
ATEPAA
2019-10-11
XCEL

Specjalista ds. Projektów

Zawód: projektant Rodzaj: praca stała
XCEL
XCEL
Chybie
2019-10-14
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy Spółka Jawna

Projektant instalacji sanitarnych

POLECANA
Gliwice
2019-10-14 POLECANA

PROJEKTANTKA KONFEKCJI DAMSKIEJ

Zawód: projektant Rodzaj: umowa na okres próbny
"KATI STUDIO" Ekskluzywna Konfekcja Katarzyna Arustamian
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Sosnowiec
2019-10-16
od 2250 zł