Twoje wsparcie w rekrutacji

Bellman/Portier-Elastyczny Grafik/160h w miesiącu

Artery poszukuje osób na stanowisko:

Bellman/ Portier

do jednego ze swoich obiektów na ul. Długiej

*3/4 Etatu
*Elastyczny grafik dostosujesz sam

Zakres obowiązków:

• witanie Gości hotelowych z uśmiechem :)
• przyjmowanie oraz wydawanie bagaży pozostawionych przez Gości, wskazywanie Gościom drogi do pokoju;
• prace porządkowe jak: utrzymanie w czystości obiektu oraz parkingu
• dbanie o ogólną czystość hallu recepcyjnego i otoczenia budynku;
• pomoc pracownikom służby pięter w wykonywaniu niektórych czynności (wieszanie zasłon, wymiana żarówek etc.);
• chodzenie do sklepu/ na pocztę.

Wymagania:

• dobra kondycja fizyczna;
• minimum średnie wykształcenie;
• podstawy znajomości j.angielskiego
• miła aparycja, uśmiech, energia, pozytywne nastawienie do ludzi i pracy
• umiejętność naprawy drobnych usterek.

Firma oferuje:

• praca na niepełny etat (3/4)
• praca w trybie dziennym, od poniedziałku do piątku 8:00-20:00 oraz w weekendy i święta (rotacyjnie)
• możliwość dopasowania grafiku do innych zajęć (grafik ustalany jest na podstawie dyspozycyjności pracownika);
• atrakcyjna stawka godzinowa + napiwki;
• praca w młodym i sympatycznym zespole;
• codzienny kontakt z językiem angielskim.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Artery M.Kurdziel, M.Gawlik sp.j. , ul.Kwiatowa 5 , 32-400 Myślenice, NIP: 6812058240
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Inny
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-09-20
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-01
Liczba odsłon ogłoszenia:
507
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRUPA MASPEX

Specjalista ds. customer marketingu w kanale nowoczesnym

Zawód: inny Rodzaj: umowa o pracę
Wadowice
2019-09-10
SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o.

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO z kat. C

Bielsko-Biała
2019-09-19
Electrical Components International Sp. z o. o.

Pracownik Wzorcowni

2019-09-19
Hutchinson Poland Sp.z o.o.

Stażysta w Dziale BHP

Zawód: inny Rodzaj: staż
2019-09-13

Staż w Dziale Produkcji

2019-09-13
ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.

PRAKTYKI - TECHNOLOG / PROGRAMISTA / KONSTRUKTOR / INŻYNIER PROCESU

Zawód: inny Rodzaj: inna
2019-09-10

PRACOWNIK DO NADZORU OSÓB SPRZĄTAJĄCYCH (OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE)

Zawód: inny Rodzaj: umowa na okres próbny
ZAKŁADY USŁUGOWE POŁUDNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Katowice
2019-09-02
od 2250 zł

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU

Zawód: inny Rodzaj: praktyka
SĄD REJONOWY W ZABRZU
Zabrze
2019-09-09

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - SEKCJA INFORMATYCZNA

Sąd Rejonowy w Zabrzu
Zabrze
2019-09-09

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - ZKSS

Zabrze
2019-09-09