Twoje wsparcie w rekrutacji

SERWISANT techniczny urządzeń

Cartec K. Wiśniewski, B. Nowak jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Cartec i John Bean.

Firma na rynku polskim jest od ponad 25 lat, w trakcie których wywalczyła czołowe miejsca w swojej branży.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy mobilnego serwisanta urządzeń diagnostyki pojazdów samochodowych.

Zakres obowiązków:

Montaż, przegląd gwarancyjny i pogwarancyjny oraz naprawa urządzeń diagnostycznych, w skład których wchodzą m.in.:

  • linie diagnostyczne dla samochodów ciężarowych oraz osobowych,
  • urządzenia do kontroli ustawienia kół, tak zwane płyty zbieżności,
  • urządzenia przeznaczane do sprawdzania skuteczności przylegania koła do podłoża, potocznie - "amortyzatorów",
  • hydrauliczne oraz pneumatyczne urządzenia umożliwiające sprawdzanie luzów w układzie zawieszenia, tak zwane "szarpaki",
  • wyważarki kół oraz montażownice,
  • analizatory spalin, opóźnieniomierze, dymomierze,
  • dźwigniki nożycowe, 2 oraz 4 kolumnowe, a także kanałowe i elektromechaniczne,
  • urządzenia przeznaczone do kontroli i napełniania obiegów klimatyzacji,
  • oraz inne urzadzenia stanowiace wyposazenie serwisow samochodowych

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień informatyki, elektryki i elektroniki.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski.
  • Chęć do pracy - poszukujemy osób nie tylko z doświadczeniem, ale również na przyuczenie.
  • Kultura osobista, uczciwość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę - 3 miesięczny okres próbny
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwość objęcia pracowniczym ubezpieczeniem grupowym na życie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • również dla osób po szkole, do przyuczenia

Zapraszamy osoby chętne, które wdrożymy w pracę naszej firmy.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
CARTEC K WIŚNIEWSKI B NOWAK SPÓŁKA JAWNA , ul. Zbożowa 10B , 40-657 Katowice, NIP: 9540009297
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-13
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-20
Liczba odsłon ogłoszenia:
967
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MCC

Serwisant urządzeń kontrolno - pomiarowych (analityk chemiczny)

Zawód: serwisant Rodzaj: umowa o pracę
MCC
MCC
Mysłowice
2019-09-17
ALUPROF S.A.

Młodszy serwisant

Goleszów
2019-09-06
Famed Żywiec Sp. z o.o.

Serwisant Sprzętu Medycznego

Żywiec
2019-08-23

HANDLOWIEC - SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Zawód: serwisant Rodzaj: umowa na okres próbny
ID Design Adam Cyroń
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Dąbrowa Górnicza
2019-08-29
od 2250 zł

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

kontakt przez PUP
od 2250 zł
Chrzanów