Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. rekrutacji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-06-21

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji na rynek zagraniczny – redagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, rekomendowanie wybranych kandydatów do klientów
  • Wsparcie pozostałych pracowników w rekrutacji na rynek polski
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami i klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w rekrutacji pracowników na rynek zagraniczny (najlepiej branża budowlana)
  • Chęć rozwoju w obszarze rekrutacji, head huntingu, direct search, oraz employer brandingu
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej i nastawienie na skuteczną realizację projektów

Firma oferuje:

  • Możliwość doskonalenia swoich kompetencji i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Różnorodność projektów rekrutacyjnych
  • Wynagrodzenie podstawowe + jasno określony system wynikowy
Zawód:
Specjalista ds. HR
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-06-07
Oferta wygasła w dniu:
2019-06-21
Liczba odsłon ogłoszenia:
233
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TÜV Rheinland Polska

Recruitment Coordination Specialist with German

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: inna

POLECANA
Katowice
2019-10-08 POLECANA

POŚREDNIK PRACY/POŚREDNIK PRACY STAŻYSTA

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: umowa na okres próbny
kontakt przez OHP
od 2250 zł