Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Zbrojarz, oddelegowanie do Francji od 8.04, budowa linii metra

  • Francja zagranica

Betoniarz, Zbrojarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech.

Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych. Realizujemy duże i ciekawe kontrakty np. tunele, mosty, stacje metra czy oczyszczalnie. Znane na świecie projekty, które tworzyliśmy to m.in: tunel pod skocznią w Innsbrucku, elektrownia atomowa w Olkiluoto, stacje metra w Helsinkach i Sztokholmie, Centrum badawcze CERN w Genewie, linia szybkich kolei TGV we Francja oraz tunele pod Alpami francuskimi. Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zbrojarz

Miejsce pracy: Francja: Grenoble

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac zbrojarskich i umiejętność kręcenia długimi cęgami,
  • Praca przy budowie linii metra w Grenoble,
  • Praca na obiektach przemysłowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach zbrojarskich,
  • Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego,
  • Umiejętność kręcenia długimi cęgami,
  • Mile widziana obsługa zwyżki.

Oferujemy

  • Polską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),
  • Pracujemy od poniedziałku do piątku, weekendy odpoczywasz podziwiając Francję - nasze budowy znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach,
  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu do Francji,
  • Opłacone mieszkanie/dom w wysokim standardzie (przestronne pokoje, Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv),
  • Transport codziennie z mieszkania na budowę,
  • Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (12-15 euro netto/h wykwalifikowany zbrojarz),
  • Możliwość otrzymania zaliczek.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest MICHAŁ BAJOREK FIRMA ZABŁOCKI 32-060 Cholerzyn,Cholerzyn, NIP:6761015774. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MICHAŁ BAJOREK FIRMA ZABŁOCKI 32-060 Cholerzyn,Cholerzyn, NIP:6761015774. zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana