Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Technolog ds. wycen

CZEKAMET PL prowadzi działalność produkcyjną i usługową w zakresie przetwarzania blach oraz rur. Głównym rynkiem zbytu jest branża motoryzacyjna. Doświadczona, wykwalifikowana kadra i posiadany park maszynowy pozwalają zapewnić odbiorcy produkt o najwyższej jakości.

Zakres obowiązków

  • Udział w opracowywaniu ofert dla klientów na podstawie aktualnych cen, warunków technicznych i przepisów;
  • Wykonywanie kalkulacji (wycen) w zakresie produkcji i montażu konstrukcji stalowych;
  • Współpraca z pracownikami z innych departamentów;

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (kierunek: mechaniczny, budowa maszyn, technologia produkcji konstrukcji stalowych);
  • Doświadczenie w branżach: stalowej, aluminiowej;
  • Znajomość technologii produkcji konstrukcji;
  • Znajomość baz kalkulacyjnych;
  • Znajomość MS Excel, AutoCAD;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym;

Oferujemy

  • Pracę gwarantującą realizację ambitnych wyzwań;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Długofalową współpracę;
  • Możliwość rozwoju, szkoleń podnoszących kwalifikacje;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Narzędzia potrzebne do wykonywanej pracy;
  • Administratorem danych osobowych jest CZEKAMET PL SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA 42-677 Czekanów GLIWICKA 1A, NIP: 6452541631. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CZEKAMET PL SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA 42-677 Czekanów GLIWICKA 1A, NIP: 6452541631 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Czekanów pow. tarnogórski, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)