Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.09.2022
B&T Narzędziownia S.C

Operator maszyny CNC - tokarz

Tokarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

B&T Narzędziownia S.C. zlokalizowana jest w Czechowicach – Dziedzicach, funkcjonuje na rynku od 2012 r. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się obróbką mechaniczną elementów metalowych oraz kompleksowym wsparciem przemysł.

Zakres obowiązków

  • Programowanie i obsługa tokarki CNC;

  • Dobór narzędzi i parametrów skrawania;

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych;

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji;

  • Samokontrola;

  • Samodzielność i odpowiedzialność.

Wymagania

  • Umiejętność obsługi maszyn CNC;

  • Dobra znajomość rysunku technicznego;

  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych tj: suwmiarka, mikrometr, średnicówka;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Istnieje możliwość przeszkolenia do wykonywania pracy na stanowisku;
  • Doświadczenie w pracy na tokarkach/frezarkach CNC będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Rozwój zawodowy;

  • Szkolenia;

  • Dobrą atmosferę w młodym zespole;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Administratorem danych osobowych jest B&T Narzędziownia S.C. Grzegorz Bryja Łukasz Tyc 43-502 Czechowice-Dziedzice Słowackiego, 33, NIP: 5532510709. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B&T Narzędziownia S.C. Grzegorz Bryja Łukasz Tyc 43-502 Czechowice-Dziedzice Słowackiego, 33, NIP: 5532510709 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Czechowice-Dziedzice pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (25 dni)