Kontakt-Simon S.A.

Technik procesu

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Kontakt-Simon S.A. jest wiodącym w Polsce producentem osprzętu elektroinstalacyjnego, czyli gniazd zasilających, łączników światła oraz praktycznych elementów elektronicznych do sterowania automatyką domową. Oferta obejmuje także systemy rozprowadzania energii przeznaczone do kompleksowego wyposażenia biur. Połączenie funkcjonalności z wysoką estetyką sprawia, że nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w domach, biurach, budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej.

Obecnie firma jest częścią dwóch europejskich grup przemysłowych – włoskiego Urmet Domus oraz hiszpańskiego Simon Holding. Dzięki tym udziałom Kontakt-Simon ma dostęp do światowych technologii i produktów oraz współpracuje z uznanymi projektantami, co pozwala na stworzenie kompleksowych rozwiązań elektroinstalacyjnych.

W 2021 roku Kontakt-Simon obchodziła 100-lecie swojego istnienia.

Więcej informacji na stronie: www.kontakt-simon.com.pl

KONTAKT-SIMON S.A.

wiodący producent osprzętu elektroinstalacyjnego

poszukuje kandydatów na stanowisko

TECHNIK PROCESU K/M

(miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice)

Zakres obowiązków

  • ustawianie odpowiednich parametrów maszyn i urządzeń,
  • nadzór nad prawidłową pracą linii i urządzeń montażowych,
  • bieżące naprawy w/w urządzeń,
  • udział w planowaniu napraw i remontów urządzeń.

Wymagania

Oczekujemy, że aplikując do naszej firmy szukasz wyzwań w obrębie branży produkcyjnej, możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku, a znajomość zagadnień z zakresu elektryki ułatwi Ci wdrożenie oraz prace w zespole naszych techników procesu.

Od idealnego kandydata oczekujemy wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego, a także umiejętności czytania rysunku technicznego oraz zainteresowań związanych z pneumatyką i elektropneumatyką. Niezbędna jest również gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy

      • trakcyjne wynagrodzenie oparte na doświadczeniu zawodowym i umiejętnościach

      • pracę w firmie z ponad 100-letnią tradycją

      • pracę w stałych godzinach i przyjaznych zespołach pracowników

      • stabilność zatrudnienia oraz możliwości rozwijania umiejętności (obsługa robotów, drukarek laserowych, zaawansowanych technicznie linii montażowych)

      • szkolenia rozwijające posiadane kwalifikacje

      • możliwość aktywnego uczestnictwa we wdrażaniu nowych projektów

      • bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę

      • rozbudowany pakiet benefitów oraz świadczenia pozapłacowe – takie jak ubezpieczenia medyczne, dopłaty do wypoczynku, karty sportowe , a także wiele innych

    • Dodatki świąteczne
    • Karta Multisport
    • Parking
    • Program poleceń pracowników
    • Prywatna opieka lekarska
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
    Dowiedz się więcej o pracodawcy
    • Uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest Kontakt Simon SA z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21. Dane są przetwarzane dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26.06.1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest niezbędne, aby uczestniczyć w rekrutacji, pozostałych dobrowolne. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych dostępne jest na stronie https://www.kontakt-simon.com.pl/pl/Firma/Ochrona-danych-osobowych.html
    • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Kontakt Simon SA z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21.
      W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:
      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Kontakt Simon SA z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
    Dodana
    Wygasa (za 4 dni temu)