Adecco Poland Sp. z o.o.

Operator maszyn - przyuczenie na stanowisko brygadzisty

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski
  • 5 000-6 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Brygadzista

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników

tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn typu CNC oraz innych urządzeń produkcyjnych
  • Przeprowadzanie wstępnej kontroli jakości surowca / produktu
  • Kontrolowanie procesu produkcji
  • Przygotowanie raportów dotyczących pomiarów detali
  • Praca w pełnym wymiarze godzin w systemie III-zmianowym.
  • Przygotowywanie i nadzór nad organizacją produkcji wydziału, obróbki mechanicznej oraz montażu
  • Odpowiedzialność za efektywność pracy na swojej zmianie oraz jakości wytwarzanych produktów
  • Organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu pracowników
  • Zapewnienie ciągłości produkcji i rozwiązywanie bieżących problemów
  • Współpraca z innymi działami powiązanymi z Produkcją

MIEJSCE PRACY: KANIÓW

Wymagania

  • Znajomość technik wytwarzania detali obróbką skrawaniem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Dobra znajomość czytania rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz organizacji pracy podległego zespołu
  • Praktyczna wiedza na temat maszyn CNC
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w pracy z robotami / oprogramowaniem FANUC będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez zakład
  • Pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwości rozwoju zawodowego - awans na stanowisko brygadzisty
  • Dodatki w postaci premii miesięcznych, premie wakacyjną i świąteczną
  • Bogaty pakiet opieki medycznej PZU
  • Ciepły posiłek oraz elektrolity dla pracowników
  • Dobrowolne nadgodziny płatne 50% w tygodniu, 100% soboty, 200% niedziele
  • Wsparcie koordynatora Adecco na każdym etapie rekrutacji aż do momentu zatrudnienia
  • Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. 00-844 Warszawa Plac Europejski 2, NIP: 5260033950. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Adecco Poland Sp. z o.o. 00-844 Warszawa Plac Europejski 2, NIP: 5260033950 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)