Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.08.2022
Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o.

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. - to producent szerokiej gamy mebli tapicerowanych, od prostych foteli po nowoczesne i eleganckie zestawy wypoczynkowe. Obecnie jesteśmy zaangażowani zarówno w rynek krajowy jak i zagraniczny. Zatrudniamy blisko 300 osób w zakładzie w Bielsku-Białej.

Zakres obowiązków

w związku ze stałym i dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika, który wesprze dział utrzymania ruchu zakładu:

  • nadzór techniczny realizacji projektów związanych z usprawnieniami procesów produkcyjnych i utrzymaniem maszyn
  • diagnozowanie problemów technicznych i wsparcie osób zarządzających w ich rozwiązywaniu
  • konserwacja maszyn i wykonywanie regularnych przeglądów
  • odpowiedzialność za utrzymanie w gotowości sprawnych maszyn i urządzeń

Wymagania

  • wykształcenie nim. średnie
  • dobra znajomość zagadnień automatyki, elektroniki, mechaniki i systemów sterowania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku z maszynami do obróbki drewna
  • staranność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • Administratorem danych osobowych jest Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. 43-300 Bielsko - Biała ul. Piekarska 130, NIP: 9372186313. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. 43-300 Bielsko - Biała ul. Piekarska 130, NIP: 9372186313 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)