Befame  sp. z o.o.

KONTROLER JAKOŚCI - branża meblowa

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Befame Sp. z o.o. - to producent szerokiej gamy mebli tapicerowanych, od prostych foteli po nowoczesne i eleganckie zestawy wypoczynkowe. Obecnie jesteśmy zaangażowani zarówno w rynek krajowy jak i zagraniczny. Zatrudniamy blisko 300 osób w zakładzie w Bielsku-Białej.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie kontroli jakości produkowanych mebli i elementów meblowych
  • jakościowy odbiór końcowy mebla
  • nadzór nad zgodnością produktów z dokumentacją techniczną

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży meblarskiej mile widziane
  • dokładność, precyzja w działaniu, spostrzegawczość
  • umiejętność podejmowania samodzielnych trudnych decyzji również w sytuacja stresowych
  • umiejętność postępowania w sytuacjach konfliktowych, stanowczość
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • interesującą, stałą prace w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę z ambitnym zespołem
  • niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. , 43-300, ul.Piekarska 130, Bielsko-Biała, NIP: 9372186313
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. , 43-300, ul.Piekarska 130, Bielsko-Biała, NIP: 9372186313zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)