• Bielsko-Biała, śląskie

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

IT Specialist

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w  zakresie formowania metali w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy fabryki w Ameryce Północnej, Azji i Europie.
W Bielsku-Białej zlokalizowany jest zakład produkcyjny tłoczni. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

Zakres obowiązków

  • Provide second level support for all software and hardware needs of end-user computing and desktop-based LAN/WAN systems; troubleshoot and diagnose problems to resolution to minimize down time of applications and personnel, track and report activities in service management system, and follow internal escalation routines to various IT support functions
  • Manages all phases of end user computing technology life cycle; use asset inventory system to track hardware and software and maintain compliance
  • Maintain and repair broken hardware and/or coordinate software and hardware vendors to request service regarding defective products
  • Administer systems and users in Active Directory, System Center Configuration Manager, Outlook, MS Teams for Business, and M365
  • Provide accurate record of each call in a service management tracking tool; monitor all open issues to ensure business and customer expectations are met, provide periodic updates, and promote customer advocacy.
  • Support local data center operations including facility infrastructure support for HVAC, generator, UPS and related electrical systems
  • Responsible for daily backups, tape rotations, and data restore at local server room level

Wymagania

  • Minimum 3 years of experience in similar role as IT Specialist
  • Fluency in English (minimum B2 level)
  • Ability to read, analyze, and interpret documents such as safety rules, standard operating procedures, and technical manuals
  • Computer Skills – for desktop computing and server environments
  • Customer Service Skills
  • Teamwork and cooperation
  • Available for occasional short international trips (approximately twice per year)
  • Available for occasional on-call and after hours support

Oferujemy

  • Career in the international company
  • Opportunity to take part in international projects
  • Salary adequate to your competencies
  • Set of social packages

If you are interested in this position, please apply in English.

  • Administratorem danych osobowych jest:
    Shiloh Industries Sp. z o.o. , ul. Wyzwolenia 84 , 43-300 Bielsko Biała, NIP: 9372528050
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Shiloh Industries Sp. z o.o. , ul. Wyzwolenia 84 , 43-300 Bielsko Biała, NIP: 9372528050zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)