ASTAR

Operator CNC- Tokarz

  • Bielsko-Biała, śląskie

Tokarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma ASTAR zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą nowoczesnych urządzeń dla potrzeb fizykoterapii i rehabilitacji. Główną specjalnością naszej firmy są elektroniczne urządzenia i systemy.

Zakres obowiązków

  • Obsługa tokarek sterowanych sterowanych numerycznie.
  • Ustawianie maszyny pod obróbke detalu zgodnie z dokumentacja technologiczną.
  • Dokonywanie kontroli produkowanych wyrobów.
  • Dbanie o stanowisko pracy oraz powierzony sprzęt pomiarowy.
  • Dokonywanie rejestracji produkowanych wyrobów.

Wymagania

  • Znajomość technologii obróbki skrawaniem.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność ustawiania maszyn sterowanych numerycznie (dodatkowym atutem będzie znajomość maszyn DMG MORI oraz środowiska Sinumeric).
  • Umiejętność posługiwaniem się przyrządami pomiarowymi.
  • Uczciwość, systematyczność, samodzielność, kultura osobista, umiejętność pracy w grupie.
  • Możliwośc pracy w systemie 2 zmianowym

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • Kontakt z zaawansowanymi technologiami
  • Karta Multisport
  • Nowoczesne biuro
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółki ASTAR z siedzibą w Bielsku- Białej przy ul. Świt 33, dla potrzeb procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych są spółki ASTAR, podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy Kodeks pracy jest niezbędne dla potrzeb procesu rekrutacji, podanie dodatkowych danych jest dobrowolne, przysługuje mi prawo  do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, równocześnie wyrażam zgodę na przechowywania mojego CV na poczet przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej n iż 6 miesięcy, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przez spółki ASTAR z siedzibą w Bielsku- Białej przy ul. Świt 33 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)