Specjalista ds. logistyki

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem logistyki

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wykształcenie wyższe w kierunku logistyki,
  • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość nowoczesnych technik zarządzania logistycznego i systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne,
  • umiejętność strategicznego myślenia i organizacji pracy,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • premię regulaminową,
  • dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych,
  • dodatek stażowy,
  • nagrody jubileuszowe.
  • Administratorem danych osobowych jest Plast-zem Sp. z o.o. 67-200 Głogów Transportowa 5, NIP: 9271914834. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Plast-zem Sp. z o.o. 67-200 Głogów Transportowa 5, NIP: 9271914834 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Głogów pow. głogowski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)