Kierowca samochodu C+E

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Celsa „Huta Ostrowiec” sp. z o.o. jest wiodącym producentem stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będącym częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa Group. Dzięki dużemu zaangażowaniu kapitału, inwestycjom i wsparciu technologicznemu wszystkie firmy Grupy w krótkim czasie stały się liderami na krajowych rynkach wyrobów hutniczych, co uczyniło całą Grupę Celsa jednym z największych producentów stali w Europie.

Celsa „Huta Ostrowiec” sp. z o.o. produkuje wg polskich i zagranicznych norm oraz warunków technicznych i wymagań uzgodnionych z Klientem. Wyroby naszej firmy znajdują zastosowanie
w przemyśle budowlanym, chemicznym, energetycznym, górniczym, hutniczym, kolejowym, maszynowym, naftowym, narzędziowym, okrętowym oraz samochodowym. Wszystkie produkty Celsa „Huta Ostrowiec” sp. z o.o. , tak walcowane jaki i kute, spotykają się z dużym uznaniem Klientów, nie tylko w Polsce ale również na całym świecie.

Zakres obowiązków

CELSA „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o. wiodący producent stali - spółka należąca do CELSA Group prowadzi rekrutację do jednego z oddziałów złomowych na stanowisko:

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

(miejsce pracy: Poznań)

ZAKRES ZADAŃ:

  • wykonywanie przewozu złomu zgodnie z dyspozycją przełożonego
  • ładowanie oraz rozładowywanie złomu
  • wstępna ocena zgodności odbieranego złomu

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E,
  • uprawnienia do przewozu rzeczy,
  • gotowość do pracy 2 – zmianowej,
  • karta kierowcy
  • mile widziane uprawnienia HDS

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży
  • pracę od poniedziałku do piątku w promieniu 120 kilometrów od siedziby oddziału.
  • pozytywną kulturę pracy, opartą o nowoczesne metody zarządzania (TQM) wspieraną przez nasze wartości
  • wynagrodzenie stałe + miesięczna premia regulaminowa
  • nagroda „Hutnik”
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, zapomogi z okazji świąt)
  • atrakcyjne grupowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Administratorem danych osobowych jest Celsa "Huta Ostrowiec" Sp. z o.o. 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Samsonowicza 2, NIP: 5272312319. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

    Wyrażam zgodę Celsa Huta Ostrowiec sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Samsonowicza 2, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000123124 (dalej „Pracodawca”), na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, w tym danych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca  może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu:

    [  ] przeprowadzenia procesu rekrutacji,

    [  ] na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Jednocześnie oświadczam, ze podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustaw jest dobrowolne i dla mnie korzystne.

     Celsa „Huta Ostrowiec Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Samsonowicza 2, 27-400 Ostrowiec Św., jako administrator danych osobowych, informuje Panią / Pana, iż:

    • podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji,
    • podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, przez okres 3 lat od zakończenia tego procesu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych,
    • posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    • przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE.

    Prosimy o dopisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych do przesłanego CV.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Celsa "Huta Ostrowiec" Sp. z o.o. 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Samsonowicza 2, NIP: 5272312319 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Wyrażam zgodę Celsa Huta Ostrowiec sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Samsonowicza 2, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000123124 (dalej „Pracodawca”), na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, w tym danych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu: [ ] przeprowadzenia procesu rekrutacji, [ ] na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Jednocześnie oświadczam, ze podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustaw jest dobrowolne i dla mnie korzystne. Celsa „Huta Ostrowiec Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Samsonowicza 2, 27-400 Ostrowiec Św., jako administrator danych osobowych, informuje Panią / Pana, iż: podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE, dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, przez okres 3 lat od zakończenia tego procesu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE. Prosimy o dopisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych do przesłanego CV.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)