Randstad Polska Sp. z o.o.

Koordynator administracji w klinice weterynaryjnej

  • Poznań, wielkopolskie

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Razem z naszym Klientem - rozwijającą się siecią specjalistycznych klinik weterynaryjnych, poszukujemy koordynatora administracji do nowej placówki weterynaryjnej w Poznaniu.
Jeśli masz wysokie umiejętności organizacyjne oraz znasz język angielski - zapraszamy do złożenia aplikacji.
Chętnie przedstawimy więcej szczegółów telefonicznie.

Zakres obowiązków

  • organizacja nowopowstającej jednostki w aspektach technicznych i zakupowych
  • nadzór nad aparaturą medyczną oraz biurową, tworzenie i aktualizacja procedur, zgłaszanie awarii
  • koordynacja spraw administracyjnych w zakresie magazynów, apteki oraz faktur kosztowych
  • codzienny nadzór nad temperaturą, wilgotnością w pomieszczeniach monitorowanych
  • koordynacja i kontrola zakresów wykonania usług z firmami zewnętrznymi
  • nadzór nad przechowywaniem i wywozem materiału skażonego oraz nad czystością obiektu
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP w jednostce zgodnie ze wskazaniami działu BHP
  • kontrola i bieżące zarządzanie magazynami, ilością i stanem uniformów
  • kontrolowanie poprawności wpisywania i uzupełniania dokumentów w obsługiwanych systemach
  • sporządzanie raportów i analiz
  • wprowadzanie rozwiązań podnoszących jakość

Wymagania

  • doświadczenie w obszarze admininistracji / zarządzania biurem
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz dobrej organizacji pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w weterynarii
  • mile widziane wykształcenie jako technik weterynarii lub pokrewne
  • mile widziana znajomość programu KlinikaXP lub CDN Optima

Oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • partnerskie podejście do współpracy
  • udział w rozwoju i otwarciu nowej kliniki w Poznaniu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym klientem
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, platforma do nauki języków obcych, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)
  • godziny pracy dostosowane do godzin otwarcia kliniki
  • możliwość rozpoczęcia pracy od czerwca/lipca
  • praca przeważnie stacjonarna
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)